Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas czyszczenia przewodu kominowego

W miniony poniedziałek w jednej z miejscowości w gminie Jabłoń doszło do tragicznego wypadku podczas czyszczenia przewodu kominowego. Nie żyje mężczyzna, który spadł z dachu.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek po godzinie 15. Parczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Jabłoń miał miejsce nieszczęśliwy wypadek.

Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że 45-letni mężczyzna podczas czyszczenia przewodu kominowego w budynku wielorodzinnym, gdzie posiadał własne mieszkanie, spadł z dachu z wysokości około 6,5 metra wprost na chodnik. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonywali swoje czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało 45-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganiu podstawowych zasad BHP.

(fot. Policja Parczew)

18 komentarzy

 1. Pis to złodzieje

  Za pisu ludzi na kominiarza nie stać.

 2. Tak,bo za peło ludzie nie spadali z dachów ,bo ich nie było stać na kominiarza ,nie ginęli pod własnym samochodem ,bo nie stać ich było na mechanika .Polityka nie ma tu nic do tego . Ludzie ginęli i będą ginąć . W czyszczeniu komina też filozofii nie ma,ale trzeba uważać tak samo jak przy wykonywaniu każdej pracy … no może poza „pracą” urzędnika ,bo ten co najwyżej może się kawą oblać

  • Za PO też ginęli ludzie, ale z głodu i chorób wenerycznych. Z głodu to wiadomo czego, ale dlaczego z chorób wenerycznych? No bo na wszystkie sposoby byli dymani przez niemców i ruskich, aż przyszedł czas że to się zmieniło.

 3. bo szkoda 10 zł na kawałek linki, żeby się do komina przywiązać…

 4. Kominiarz – jak widać, niebezpieczny zawód.
  A kominiarz amator, tym bardziej. To jak ginekolog amator, krzywdę se może zrobić.

 5. cebulaki to stan umysłu

  Po co wzywac kominiarzy? Ja nie potrafę komina przeczyścić? Komin przeczyszczony tylko amator kominiarz nie przeżył. Cebulak aby oszczedzić 100zł gotów jest zaryzykować życie.

  • Tandaramandara rara bum (!)

   się jest na utrzymaniu rodziców, to co tam stówka w jedną, sówka w drugą… można nie oszczędzać przecież to nie twoje…
   Prawda cebulaku ?

  • Po co jeździć swoim samochodem jak możesz korzystać z taksówek? Chyba korzystasz z taksówek i nie jeździsz swoim samochodem ,nie ? Bo byś był cebulakiem wtedy .

 6. Hm ?? dlaczego tego nie zrobił wcześniej gdy dach nie był śliski??