Tragiczny wypadek na trasie Kraśnik – Annopol. Nie żyje jedna osoba (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 74 doszło do tragicznego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo, w wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 23 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Maziarka w powiecie kraśnickim, na trasie Kraśnik – Annopol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagenem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie auto uderzyło w przydrożne drzewo. Pomimo wysiłków ratowników mężczyzna zmarł na miejscu.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Gościeradów)

17 komentarzy

 1. Myślicie czasami o innych? Jak się czują bliscy, osoby, które Go tyle znały,gdy rzucacie takimi zarzutami, spekulacjami? Bo tak naprawdę nie znacie szczegółów i czynników, których rezultatem był wypadek w 100%. Łatwo też oceniać kogoś, kogo się nie zna, prawda? Jesteśmy tylko ludźmi, ale dlaczego pozbawieni szacunku dla czyjegoś nieszczęścia, a przede wszystkim śmierci? Ludzie, opanujcie się.

 2. Fakty mówią same za siebie. Nikt nie potrzebuje waszego, powiedzmy sobie szczerze, niezbyt odkrywczego zdania, a tym bardziej podszytego jakąś ironią. Trochę szacunku. I jeszcze wasza prywatna ocena tej osoby…Kim jesteście, że sądzicie, że macie prawo kogoś oceniać? Sami aktualnie czujecie się bezkarnie. Nie jesteście w stanie sprawiedliwie ocenić, bo jak? Gdzie szczegóły, a co dopiero to co poza faktami. To po co to robicie? …przykre, to CZŁOWIEK przecież.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL