690 680 960

Tragiczny wypadek na przebiegającej przez las drodze. Jedna osoba nie żyje, trasa jest zablokowana

Po tragicznym w skutkach wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 858 na wyjeździe ze Zwierzyńca w kierunku Biłgoraja. Na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w środę około godziny 10 w Zwierzyńcu na Roztoczu. Na drodze wojewódzkiej nr 858 prowadzącej do Biłgoraja, zderzyły się dwa pojazdy: samochód ciężarowy oraz bus. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca busem poruszając się prowadzącym przez las odcinkiem drogi, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, po czym zderzyło się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką przewożącą drewno. Następnie oba pojazdy wypadły z drogi.

W wypadku zginęła jedna osoba. Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Objazd do Biłgoraja prowadzi przez Józefów.

Dodatkowo kierowcy na drodze wojewódzkiej nr 849 Jacnia – Józefów, na ok. 0,5 km odcinku napotkają na utrudnienia w ruchu. Na jezdni znajduje się substancja ropopochodna. Na miejscu są już strażacy oraz pracownicy Zarządu Dróg Wojewódzkich.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Przeczytałem: Tragiczny wypadek na przebiegającej przez las drodze, i pomyślałem: że może to albo jakiś dziki zwierz, albo jakiś „biedny” emigrant wymknął się z nad granicy… 😆

  • naprawdę jest ci do śmiechu?

   • Ale o co chodzi? Tylko z rozjechanych (najczęściej też nie ze swojej winy) pieszych i rowerzystów można się śmiać. Dlaczego z kierującego samochodem czy pasażerów, którzy giną w wypadkach nie można się śmiać, ani ich obrażać?
    Śmierć osoby z samochodu, to większa tragedia niż osoby jadącej rowerem czy idącej pieszo?

   • Ameby, Święte Krowy, selekcja naturalna, pierwszeństwo na cmentarz itp. – to standardowe teksty na tym, i każdym podobnym forum po niektórych wypadkach. Dlaczego akurat przy tym, używanie takich określeń, miałoby być niestosowne?

  • nie, to tylko kolejny posiadacz prawa jazdy nierozumiejący podstaw fizyki.

 2. Dobrze, że było około 10:00 i temperatura, gdzieś około +5 ‚C, bo jeszcze by ktoś napisał, że to wina oblodzenia drogi, więc wypadek spowodowali drogowcy, a nie kierujący.

 3. Wszystko się zgadza, ale do wypadku doszło dziś (czwartek, 18 listopada), a nie wczoraj

 4. Tam są ciasne zakręty i nawierzchnia tragiczna a kierująca pewnie przesadziła z prędkością.

 5. Na nauce jazdy nie tłumaczą co to jest siła odśrodkowa.

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas