690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 23 na drodze krajowej nr 19 w Janowie Lubelskim, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, pojazd dostawczy marki Renault kierowany przez 25-latka potrącił 45-letniego pieszego, znajdującego się na prawym pasie jezdni.

W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem, częściowo zablokowany był jeden pas ruchu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

 

W poniedziałek było to kolejne tragiczne zdarzenie drogowe z udziałem pieszego na drodze krajowej nr 19. W Trojaczkowicach, na trasie Kraśnik – Lublin, pod kołami pojazdu ciężarowego zginął mężczyzna.

(fot. Policja Janów Lubelski)

7 komentarzy

 1. Do tego doprowadziły zapowiedzi zrobienia z pieszych świętych krów.

  • Dokładnie, nie po to wybudowano jezdnię żeby sobie poniej spacerowali ludzie. Samochodem po chodniku jeździć nie można a ludzie po jezdni spacerują, a co niektórzy celowo rzucają się pod samochód będąc pod wpływem różnych środków odurzających.

   Ciekawi mnie dlaczego nie ma tu zdjęcia z miejsca potrącenia tylko jest zdjęcie gdzie się pojazd zatrzymał. Zaraz niektórzy biegli będą jechali po kierowcy a tu skoro pieszy szedł prawym pasem a nie poboczem to ewidentnie on zawinił.

   • Samochodem po chodniku jeździć nie wolno a jeżdżą. Ciekawe czy to że był na jezdni to zeznał kierowca? Ja bym bardziej ostawiał że szedł poboczem.

 2. A gdzie elitarny ,, speed,,

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Kochani i niekochani piesi, kierowcy oraz posiadacze praw jazdy płci obojga i nijakiej (czyli geje i lesbijki) – „Nie ważne kto ma pierwszeństwo, ważne kto zginie, a kto przeżyje”.

 4. Wprowadzono obowiązkowe światła dla kierowców, może wreszcie pora na odblaski dla pieszych??

 5. Ja swoim dzieciom chodzącym do szkoły na piechote,powtarzam ! (nie daj się zabic) Na drodze nie można wierzyć nikomu.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny