Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 23 na drodze krajowej nr 19 w Janowie Lubelskim, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, pojazd dostawczy marki Renault kierowany przez 25-latka potrącił 45-letniego pieszego, znajdującego się na prawym pasie jezdni.

W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem, częściowo zablokowany był jeden pas ruchu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

 

W poniedziałek było to kolejne tragiczne zdarzenie drogowe z udziałem pieszego na drodze krajowej nr 19. W Trojaczkowicach, na trasie Kraśnik – Lublin, pod kołami pojazdu ciężarowego zginął mężczyzna.

(fot. Policja Janów Lubelski)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Do tego doprowadziły zapowiedzi zrobienia z pieszych świętych krów.

  • Dokładnie, nie po to wybudowano jezdnię żeby sobie poniej spacerowali ludzie. Samochodem po chodniku jeździć nie można a ludzie po jezdni spacerują, a co niektórzy celowo rzucają się pod samochód będąc pod wpływem różnych środków odurzających.

   Ciekawi mnie dlaczego nie ma tu zdjęcia z miejsca potrącenia tylko jest zdjęcie gdzie się pojazd zatrzymał. Zaraz niektórzy biegli będą jechali po kierowcy a tu skoro pieszy szedł prawym pasem a nie poboczem to ewidentnie on zawinił.

   • Samochodem po chodniku jeździć nie wolno a jeżdżą. Ciekawe czy to że był na jezdni to zeznał kierowca? Ja bym bardziej ostawiał że szedł poboczem.

 2. A gdzie elitarny ,, speed,,

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Kochani i niekochani piesi, kierowcy oraz posiadacze praw jazdy płci obojga i nijakiej (czyli geje i lesbijki) – „Nie ważne kto ma pierwszeństwo, ważne kto zginie, a kto przeżyje”.

 4. Wprowadzono obowiązkowe światła dla kierowców, może wreszcie pora na odblaski dla pieszych??

 5. Ja swoim dzieciom chodzącym do szkoły na piechote,powtarzam ! (nie daj się zabic) Na drodze nie można wierzyć nikomu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online