Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje osoba potrącona przez auto AKTUALIZACJA

Po wypadku częściowo zablokowana jest trasa Lublin – Chełm. Na miejscu pracują policjanci. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:20 w miejscowości Struża w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm samochód osobowy potrącił osobę pieszą. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierowca volkswagena jadąc w kierunku Chełma, potrącił starszą kobietę. Zdarzenie miało miejsce w terenie nieoświetlonym, piesza nie posiadała zaś na sobie żadnych elementów odblaskowych. Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia poszkodowanej. Ofiarą jest 72-latka.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Tworzą się korki.

AKTUALIZACJA

(fot. nadesłane – DZIĘKUJEMY!)

22 komentarze

  1. Widzę, że same mądrale się wypowiadają, znając sytuację. Utrudnię Wam trochę. Auto któro potrąciło pieszą miało uszkodzone lewy reflektor.

  2. Trzecia osoba w tym miejscu w tym roku

  3. A na odcinku do biskupic co najmniej dwudziesta

  4. Prawie w tym samym miejscu kilka lat temu zginął jej wnuk też poprzez potrącenie.. Ta droga jest niestety można powiedzieć przeklęta, tyle osób już zginęło tam..

  5. Z tego co wiem, piesza przechodziła przez jezdnię.

  6. To prawda, kobieta, przechodziła przez jezdnię, bez odblasku, przy kiepskich warunkach…