690 680 960

Tragiczny wieczór na drogach regionu. W dwóch wypadkach zginęły trzy osoby AKTUALIZACJA

Tragicznie w skutkach zakończyła się niedziela na drogach naszego regionu. Od piątku zanotowano już pięć ofiar śmiertelnych wypadków.

Do dwóch tragicznych w skutkach wypadków doszło późnym wieczorem na drogach naszego regionu. Pierwszy z nich miał miejsce w miejscowości Zagrody w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim, gdzie dwie osoby w tym dziecko poniosły śmierć na miejscu, kolejnych pięć zostało przetransportowanych do szpitali w Puławach, Rykach i w Lublinie.

Z kolei na skrzyżowaniu w miejscowości Chmiel Drugi zderzył się samochód osobowy z ciężarowym. W tym przypadku także jedna osoba, pasażer samochodu osobowego, zginęła na miejscu. Zaledwie dzień wcześniej także informowaliśmy o groźnym wypadku na tym skrzyżowaniu.

Zarówno w Zagrodach jak i w Chmielu Drugim cały czas pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okolicznosci oraz przyczyny zdarzeń. Szerzej o szczegółach obu wypadków poinformujemy rano.

(fot. nadesłane)
2016-09-12 00:51:01

16 komentarzy

 1. Przyczyna jest jedna brak wyobraźniiii….

 2. wiadomo już coś więcej na temat tego wypadku w Zagrodach?

 3. Za Tuska i rządów PO więcej policji i nieoznakowanych radiowozów ITD było widać co sprawiało że człowiek czuł się bardziej bezpieczny a od rządów marionetek Kaczyńskiego policji jest mniej co sprawia że kierowcy pozwalają sobie na zbyt brawurową jazdę

  • Geriatryczne Centrum Lansu Tańca i Szczerzenia Resztek Zębów w Uśmiechu

   Kobito p.t. Agnes – bez względu na opcje polityczne i nawet gdyby za każdym kierującym jechał radiowóz wypełniony po brzegi bohaterskimi policjantami, to i tak znaleźliby się durnie, którzy myśląc inaczej waliliby jeden w drugiego, rozbijaliby się o siebie wzajemnie, albo chociaż fikali koziołki po rowach i okolicznych polach, niszcząc przy okazji krzaki, drzewa, albo jakieś płoty autonieodporne.

  • Wracaj na manifestacje KOD-owcu zakichany. Co za bzdury piszesz.

  • Jak czytam takie komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czy jeśli w kraju wprowadziliby karę śmierci to ludzie przestaliby kraść i zabijać?

  • Niestety to prawda.

  • Większych głupot już dawno nie czytałem.
   Policji jest tyle ile było.
   Nie wiem po co mieszać politykę do liczby wypadków.
   Myślenie nie boli, a niektórzy twierdzą, że można się go nauczyć.
   Rozumiem, że jesteś z tego typu kierowców, ktorzy za kółko wsiadają 2 razy na miesiąc i gdy ktoś wyprzedzi Cię na drodze gdy jedziesz 30km/h , to już jest wariatem? Dobre żarty 😉

   • Pomijając politykę też mam wrażenie że mniej jest kontroli policji drogowej. A na pewno jest mniej radarów, przenośne zniknęły, straszaki (puste slupy po fotoradarach) też… te co zostały są dobrze oznakowane! Tylko z tego co pamiętam to była wola społeczeństwa, jaki był krzyk że to sposób na łatanie budżetu itp… na efekty nie trzeba było długo czekać…

  • Głupota powinna też mieć swoje granice. Jak widać nie ma :/

 4. nie wychodz z domu komuchu

 5. Widok straszny ? wiemy tylko tyle ze 3 osoby nie zyja?

 6. Dobre newsy. Musi być jakaś selekcja, dwunogów jest za dużo.

 7. Ale chałturę odwala 112…Zagrody miejscowosc w gm Garbów. Żyrzyn miejscowość w gminie Żyrzyn. A jedyne co łączy te dwie miejscowości że ludzie którzy zgineli w wypadku byli z Zagród. Droga redakcjo troche wiecej zaangażowania w to co robicie, bo zamiast portalu profesjonalnego, robi sie torche pudelek.pl.

  • Szanowny Michale. W materiale jest wszystko napisane prawidłowo. Wypadek był w Zagrodach koło Żyrzyna. O Żadnym Garbowie nie ma w nim mowy.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej