Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny w skutkach pożar domu. W budynku znaleziono zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

W płonącym domu natrafiono na nieprzytomnego mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować. Teraz sprawą zajmą się policjanci. Będą oni ustalać przyczyny pojawienia się ognia

Pożar na jednej z posesji w miejscowości Tarnawka Pierwsza w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim został zauważony w niedzielę około godziny 18. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Niebawem na miejsce przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Okazało się, że płonie parterowy budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej. Kiedy dojechali strażacy, wewnątrz panowało spore zadymienie. Od razu przystąpiono do przeszukiwania pomieszczeń. W środku znajdowała się jedna osoba. Nie udało się jednak uratować jej życia. Ofiarą jest mężczyzna w wieku ok. 45 lat.

Obecnie działania strażaków dobiegają końca. Czynności rozpoczynają zaś policjanci. Będą oni ustalać przyczyny pojawienia się ognia. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej: po dwa z JRG w Bychawie i OSP w Zakrzewie oraz jeden z OSP w Tarnawce.

Tragiczny w skutkach pożar domu. W budynku znaleziono zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

Tragiczny w skutkach pożar domu. W budynku znaleziono zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

Tragiczny w skutkach pożar domu. W budynku znaleziono zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

Tragiczny w skutkach pożar domu. W budynku znaleziono zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Tak mieszkają Polacy w drewnianych kurnikach, ale złote cielce w kościołach bastion kleru Lubelskie ważniejsze i mamy 2020. Przy czym proszę spojrzeć jak to miało miejsce 100 lat temu w Niemieckich miastach. Jak wtedy wyglądała biedna dzielnica miasta ”psie budy”, 100 lat temu !

  • A po polsku? Jakaś składnia? Może chociaż spróbuj zastosować jakieś znaki interpunkcyjne. Rozumiem że było pite na wieczór, ale jednak pewne zasady obowiązują. Co do Niemców, to i 100 lat temu i obecnie płacą 10% podatku od dochodu na Kościół do którego należą, a nie co łaska jak u nas.

   • A z głową to ty masz wszystko ok ? U nas czy jesteś katolikiem czy nie rząd za nas płaci na kościół z naszych podatków i w zamian nic ci się nie należy bo i tak za ślub czy pogrzeb musisz płacić. Jak można być ciemniakiem i nie wiedzieć że kościół jest finansowany z naszych podatków, a co łaska to im na waciki nie starcza. Najpierw poczytaj ile nas podatników kościół kosztuje a następnie zabieraj zdanie bo bredzisz od rzeczy.

    • Pisałem o tym wczoraj. „Prawdziwy Polak” w kościele na kolanach i na głos ”moja wina, moja wina”, a jak nie to jesteś zdradziecka morda, lewak, czerwona chołota etc.. Synonim ”zakuty łep” widać wciąż aktualny. 🙂

    • Koluniu, Niemcy też płacą podatki, a rząd robi z nimi co chce, min. sprowadza „inżynierów” z Afryki. Zrozum, że podatki to zaledwie mały odsetek całego budżetu, a z budżetem rząd robi co chce. Było sobie wybrać inny rząd. Ale z tego co wiem, to i PO, i wcześniej SLD dawały klerowi równie hojnie, nie wspomnę już o konkordacie podpisanym przez SLD i Kwacha. Za ślub i pogrzeb nie musisz płacić. Możesz wziąć ślub cywilny w USC, jest tak samo ważny w papierach (a skąd się biorą pieniądze na pensje urzędników w USC?). Zaś zakopać cię mogą na cmentarzu komunalnym, wśród nagrobków z inicjałami NN. Nikt cię nie zmusza leżeć na Lipowej.

 2. Przyznaj się jak sam mieszkaszPOpleczniku rodzimych oligarchów

 3. U Łupinowej?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo