Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał pożaru domu. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

Policjanci z Łęcznej ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru budynku jednorodzinnego w Ludwinie. Z wnętrza płonącego budynku strażacy wydobyli nieprzytomnego 67-latka. Mężczyzna trafił do łęczyńskiego szpitala, gdzie niestety zmarł.

Jak już informowaliśmy do pożaru doszło w niedzielę przed godziną 8.00. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Ludwin w powiecie łęczyńskim.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar powstał w pomieszczeniu, w którym znajdował się piec węglowy. Ogniem objęta była część pomieszczeń, drewniany strop i dach. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo – gaśniczej strażacy wydobyli z wnętrza płonącego budynku nieprzytomnego 67-latka. Mężczyzna trafił do łęczyńskiego szpitala, gdzie niestety zmarł – informuje aspirant sztabowy Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Łęczna, OSP Ludwin, OSP Rogóźno i OSP Zezulin, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdjęcia: KP PSP Łęczna

3 komentarze

  1. Marnie chłopina skończył .

  2. dobry fotoreportaż

  3. Pamiętajcie samotność jest okropna :/

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport