Tragiczna noc na drogach regionu: Zginęły 4 osoby

Noc na drogach woj. lubelskiego przebiegła wyjątkowo tragicznie. W dwóch wypadkach zginęły 4 osoby a dwie zostały ranne.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godz. 23:00 w miejscowości Kocudza w powiecie Janów Lubelski, na trasie krajowej K-74. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego marki volvo z osobową mazdą. Na miejscu zdarzenia zginęły trzy osoby podróżujące mazdą – kierowca oraz dwoje pasażerów. Do szpitala trafił 5-letni chłopiec także pasażer mazdy. Kierowca volvo 22 letni mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy – informuje KWP Lublin.

Do pierwszego wypadku doszło około północy na drodze krajowej nr 74 Biłgoraj-Frampol w miejscowości Kocudza. Samochód ciężarowy z ładunkiem malin zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem osobowym. W wyniku wypadku 3 osoby z auta osobowego poniosły śmierć na miejscu, natomiast dwie osoby zostały ranne. Jest to 5-letnie dziecko z auta osobowego oraz kierowca ciężarówki. Wstępnie ustalono, że przyczyną zderzenia był pęknięty resor w pojeździe ciężarowym. Kierujący ciężarówką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do czołowego zderzenia. Utrudnienia występują na 223 kilometrze drogi krajowej nr 74.

Dzisiaj na miejscu wypadku prowadzone będą dalsze czynności. Do czasu ich zakończenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Drugi wypadek miał miejsce w miejscowości Sowiniec. Samochód osobowy zjechał z drogi dachowało a następnie uderzył w drzewo Na miejscu zginął kierujący autem.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online