Tragedia w Domu Samotnej Matki. Nie żyje kobieta, która wypadła z okna

Policja i prokuratura badają okoliczności dzisiejszego wypadku na lubelskich Bronowicach. Kobieta, która wypadła z okna budynku, zginęła na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę po południu w Domu Samotnej Matki przy ulicy Bronowickiej w Lublinie. Z okna znajdującego się na drugim piętrze budynku wypadła jedna z przebywających tam kobiet. Na miejsce natychmiast wezwano ratowników medycznych, o wszystkim powiadomiona została także policja.

Pomimo szybkiego dojazdu ratowników na miejsce, na pomoc było już za późno. W wyniku obrażeń spowodowanych upadkiem na betonowe podłoże kobieta zginęła na miejscu. Ofiara miała 39 lat.

Teraz okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci oraz prokuratura. Jak nas poinformowano, jedna z hipotez, jaka jest brana pod uwagę, to próba ucieczki z ośrodka. Wiadomo, że kobieta miała niebawem zostać przeniesiona w inne miejsce.

41

40

2016-08-17 17:55:11
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. Próba ucieczki? To tam się jest pod przymusem?

  • Za czasów księdza Podstawki ukazało się kilka artykułów w prasie o niewolniczej niemal pracy do jakiej były zmuszane przebywające tam kobiety. Widocznie nadal nic się na lepsze tam nie zmieniło.

   • Po pierwsze żaden ksiądz Podstawka nie miał i nie ma nic wspólnego z tym domem więc niewolnicza praca musiała być wykonywana gdzie indziej. Warto by było trochę zorientować się w temacie i potem pisać komentarze a nie głupoty.

    • niewolnicza praca to dla tych pań obowiązek posprzątania w swoim pokoju. szkoda bardzo żeby jeszcze miały służbę

  • Też nie rozumiem. Jak to chciała uciec?

 2. Nikt nikogo nie trzyma tam na siłę…

 3. Efekt 500+

 4. Czyj jest ten przygnębiający strup….? Może chociaż elewację by zrobili, psychika samotnej mamie może siąść od samego patrzenia na ten budynek.

  • To bardzo stary budynek dawnej szkoły. W czerwcu został zdjęty tynk, który odpadał płatami, stwarzał niebezpieczeństwo dla ludzi, dzieci, tu oprócz domu samotnej matki, na parterze mieści się przedszkole nr 14. Budynek zostanie w dalszej kolejności ocieplony.

 5. Nie wiedziałem, że samobójstwo teraz nazywa się upadkiem z okna. Mam nadzieje że śmierć tej kobiety nie pójdzie na marne i władze dostrzegą problem.

  • albo ktoś ją mógł wychnąć . Nie wszędzie jest monitoring i nie zawsze rejestruje. Albo samobójstwo. Pokoje ciągle otwarte , zero prywatności i często agresywne lokatorki. O „pozycji ” w ośrodku decyduje długość pobytu .Panie przebywające kilka lat mają rację w opinii personelu nawet , gdy mija się to z zeczywistoscią. Raczej nie była pijana bo stosowane są alkomaty.Relacje między mieszkankami często są negatywne, wrogie a zachowanie co niektórych przypomina raczej zachowanie osadzonej w zakładzie karnym , która czynnie uczestniczy w podkulturze więziennej.

   • wypchnąć nie wychnąć. błąd powyżej

   • sprawdziłam przeszłość wszystkich pań i sprawdziła jakie stosunki panowały między nimi. często jest tak , że spora część mieszkanek już wchodziła w konflikt z prawem .

    • nie można edytować wpisu , więc w powyższym komentarzu chodzi o to , że na miejscu policji sprawdziłabym to .pisze na telefonie komórkowym z tego powodu pojawia się sporo błędów ( autokorekta tekstu )

 6. Haha próba ucieczki dobre wysokie 2 piętro i ta sobie skacze bo ucieka mogła wyjść oknem niżej w celi tam nie była ciekawe dlaczego popełniła samobójstwo i czy ktoś jej pomógł

 7. buba 100% racji masz wygląda okropnie

 8. W dzisiejszych czasach Romeo już nie przychodzi do Juliiiii. Teraz Julia skacze do Romeo, który nie zawsze Romeo.

 9. Próba ucieczki ? Ha ha ha jak nikt nie trzyma na siłę w tym miejscu i może nie wracać nawet przez tydzień. Musi o tym poinformować bez szczegółowego wyjaśnianią powodów nieobecności.

 10. mogła być chora psychicznie

 11. Owa Kobieta to Aneta chora byla i nie rozumie czego przebywała w domu samotnej matki ???to przykre że rodzina się nie nie zajęła bo w tej sytulacji to oni powinni to zrobić to może by żyła i pewnie sama skoczyla bo nie brała leków przy tej chorobie a jak ktoś nie wie to niech nie pisze .Tylko zastanawiam się czy znowu urodziła bo jak tak to dziecko też jest genetycznie obciążone i przez to że jej nikt nie pomógł tak skończyła a dzieci zostaną bez tej wiedzy a powinny wiedzieć bo kiedyś nie będą wiedziały co się dzieje ???

 12. Próba ucieczki Heh nikt tam nikogo na siłę ni R trzyma to nie jakieś więzienie czy poprawczak każda matka jest tam z własnej woli.. Z reszta w każdej chwili mogła zabrać dziecko i po prostu wyjść nie wracając ..

 13. W tym osrodku obowiazuja pewne zasady ale nie ma mowy o calkowitym zalazie wyjsc z reszta jakby mozna bylo soboe to wyobrazic jak zyc bez zalatwiania bierzacych spraw tj zakupy lekarz a nawet spacer z dzieckiem? Ansurd

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8976zł 0.19%
  • GBP 5.0407zł 0.07%
  • EUR 4.5621zł 0.17%
  • CHF 4.2571zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach