Wtorek, 18 sierpnia 202618/08/2026
690 680 960
690 680 960

Toyota wypadła z drogi na DK48. Trwają działania służb ratunkowych

Po wypadku zablokowany jest jeden pas jezdni na trasie Moszczanka – Kock. Na wysokości Sobieszyna kierujący Toyotą stracił panowanie nad autem. Pojazd wpadł do rowu.

Do wypadku doszło w niedzielę, 21 czerwca, na drodze krajowej nr 48 Moszczanka – Kock. Około godziny 21:40, na wysokości miejscowości Sobieszyn samochód osobowy wypadł z jezdni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku trasy, poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Toyotą stracił panowanie nad autem, w wyniku czego auto zjechało z drogi do przydrożnego rowu.

Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Z kolei funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

5 komentarzy

  1. Roraty szatańskiego transwestyty
    Ocena: 7

    Bolt / Uber / Freenow w akcji. Brak doświadczenia i jazda po 16h/dziennie tak się kończy.

  2. bolce tak mają

  3. Ocena: 3

    Numer rejestracyjny zakryty, ale żeby logo taxi zasłonić to chyba nowy zwyczaj został wprowadzony żeby korporacje taksówkowe chronić. Zwłaszcza te które zatrudniają kierowców z egzotycznych krajów. Do tej pory tego nie robiono. Pytanie czy poprawność polityczna dotarła do Redakcji 112?

    • Ocena: -5

      Kreatywność czytelników chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. A tym samym ich kolejne teorie spiskowe. Na zdjęciu jest wyraźnie zaznaczone, iż zostało ono nam dostarczone przez policję. W takiej formie jaka jest widoczna.

      Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia