Tor Lublin czynny do 31 grudnia. Po 36 latach nadszedł koniec historii sportów motorowych

-Z przykrością informujemy, że od 1 stycznia 2015 Tor Lublin kończy swoją działalność. Jazdy po Torze Lublin będą odbywały się tylko do 31 grudnia 2014 – informuje na swojej stronie Motocyklowy Klub sportowy Moto Sekcja.

33 komentarze

  1. Bravo, qrva!!!!!!!

  2. Kasa żeby wybudować stadion za 150mln, na którym nikt nie gra się znalazła to teraz niech znajdzie się chociaż 50mln na budowę nowego toru gdzieś gdzie nie będzie przeszkadzał jakimś debilom.

  3. Za pieniądze z lubelskiego toru rozbudowano obiekt w Bydgoszczy. Rzecznik PZMot oficjalnie poinformował że do rozgrywania MP jest już wystarczająca ilość obiektów. Raczej nie ma się co łudzić, że na Lubelszczyźnie powstanie cokolwiek choćby imitującego „Tor Lublin”, chyba że to będzie prywatna inicjatywa na prywatnym terenie. Żałuję że do tego doszło. Nauczyłem się na tym torze bardzo dużo zarówno samochodem jak i motocyklem. Zostaną wspomnienia i trochę fotek dla potomnych.

  4. już raz próbowali zamknąć tor lublin ale im nie wyszło wszystko to wina mieszkańców nikt im nie kazał się tam wprowadzać są przeciwko bo sami nie wiedzą co to jest sport motorowy nigdy nie poczuli tej adrenaliny na torze tej frajdy z jazdy teraz będziemy jeździć po ulicach jak nam zabraniają po torze

  5. Ludzie ale z was idioci po pierwsze zanim wprowadzili się pierwsi mieszkańcy już było wiadomo że tor zniknie kwestia czasu a jeśli chodzi o ceny mieszkań to się grubo mylicie osiedle jest jednym z droższych

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności