Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

To kolejny sklep tej sieci w regionie. Pracę znalazło tu kilkanaście osób

W środę 20 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył kolejny sklep ALDI w Świdniku. Nowa placówka zlokalizowana jest przy Al. NSZZ Solidarność, naprzeciwko Osiedla Polesie.

Na odwiedzających sklep ALDI w Świdniku czekają atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

– Jako sieć jesteśmy obecni już w każdym województwie, a Lubelszczyzna stanowi przy tym bardzo istotny obszar naszego rozwoju. Nie tak dawno otwieraliśmy kolejny sklep w Lublinie, a tym razem mamy okazję zaprosić do naszej nowej placówki mieszkańców Świdnika – mówi Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. – Sklep przy Al. NSZZ Solidarność jest już naszą trzecią placówką w tym mieście – pozostałe można znaleźć przy ul. Piaseckiej 2 i Spółdzielczej 4. Wierzymy, że osoby odwiedzające nasz nowy sklep będą zadowolone z zakupów i znajdą dla siebie to „coś”, po które warto do nas wracać – zgodnie z naszym hasłem „Raz ALDI zawsze ALDI” – dodaje.

Sklep przy Al. NSZZ Solidarność (naprzeciwko Osiedla Polesie) w Świdniku został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.

Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

20 komentarzy

 1. Za Tuska Polska się rozwija.

  • Raczej Niemcy.

   • Ajak, a co masz na metce na spodniach, co masz na metce na koszulce. Made in Świdnik. Ruski Mir ci się marzy. Niemcom i UE musimy pupki lizać żeby ci pociski i broń dali jak nas Ruscy za 5 lat zaatakują. Zapisz sobie tego posta.

 2. Dziadunio z Willolowa

  Ach, jak wspaniale, jest Praca! Miejsca Pracy! To świętość. A ile oni płacą podatków w Polsce nikt nie zapyta? Ile zysku jest transferowane za granicę?

 3. Studętkom jezdem, to se myślem, że...

  Kolejny sklep tej sieci w regionie, jeśli właściciel ocenił, że się utrzyma wśród konkurencyjnych handlarzy…
  Daj mu Boże klientów.

 4. Z tego sklepu to jedynie proszek do prania jest dobry

 5. To ile dają na tym miejscu pracy ? Cała najniższa krajowa ?

 6. Oferta dobra ale tak jakby zapóźnieni w rozwoju. Brak kas samoobsługowych. Brak dobrego programu lojalnościowego.

  • To są zalety a nie wady.

  • po co ci tam kasy samoobslugowe? tam zawsze 1 kasa jest otwarta i tak kasjer podchodzi od czasu do czasu. To jest najlepsze miejsce pracy jeśli chodzi o super markety! Luzik bluzik w porównaniu z konkurencją Nie wiem jaki jest fenomen tego sklepu że jest drogo. A mimo to powstają kolejne. ;]

   • Dziadek ze Slamsowa

    Jest drogo. A mimo to powstają kolejne, bo dla wielu jak jest tanio, to obciach tam iść.
    To tak jak z jedzeniem: jakby było tanie, to wielu by tego do gęby nie wzięło.

   • Pralnia mamony

 7. Fajny sklep, taki bez klientów w środku.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112