Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

To, co zrobiła ta kobieta, zaskakuje. Jej zachowanie zarejestrowały kamery

Kiedy pracownicy dworca autobusowego zobaczyli, co znajduje się obok budynku, od razu postanowili sprawdzić zapisy kamer monitoringu. Okazało się, że kilkanaście reklamówek z używaną odzieżą podrzuciła kobieta.

Od wielu już lat w Polsce każdy obywatel musi odprowadzać tzw. opłatę śmieciową. Wprowadzenie tego systemu miało m.in. rozwiązać problem dzikich wysypisk.

Zgodnie z założeniem, nałożenie na każde gospodarstwo domowe tego obowiązku powinno sprawić, iż zamiast do lasu, śmieci odbierane byłyby przez zajmujące się zbiorem i przetwórstwem odpadów firmy. Poprawiło to sytuację, jednak wciąż zdarzają się osoby, które wyrzucają odpady w różne, dość nietypowe często miejsca.

Jedno z tego typu zdarzeń miało miejsce w niedzielę w Łukowie. Obok budynku dworca autobusowego przy ul. Staropijarskiej zauważono kilkanaście reklamówek z używaną odzieżą. Po sprawdzeniu zapisów z kamer monitoringu okazało się, że podrzuciła je tam kobieta. Co więcej, zadała sobie niemało trudu, aby znieść to wszystko pod dworzec.

Władze zarządzającej obiektem spółki PKS Łuków postanowiły nagłośnić sprawę oraz dać kobiecie szansę. Dokładnie dwie doby na usunięcie podrzuconej odzieży. W innym przypadku o wszystkim powiadomiona zostanie policja.

To, co zrobiła ta kobieta, zaskakuje. Jej zachowanie zarejestrowały kamery

PKS w Łukowie

30 komentarzy

  1. Może to dla bezdomnych ?

    • Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

      Tu już ktoś dziś pisał, że bezdomnym nie warto nic dawać (nawet samochodów) bo zamiast sami skorzystać to oddają panu ojcu do Torunia

  2. andżej ułaskawi

  3. Siatki z odzieżą to wielki problem. Ale starego grata parkującego na chodniku to SM, ani policja ruszyć nie może.

  4. Gdyby ta kobieta przyjechała dostawczakiem, całym wypełnionym używaną odzieżą, i tam zaparkowała, to SM nic by nie zrobiło. A policja by powiedziała, że nie może interweniować bo to nie droga publiczna.

  5. Co sie tu jakiejś babinie z jakiegoś zapupia dziwić…
    Na ul. Dąbrowskiej w Mieście inspiracji, jest 38 prywatnych posesji.
    Wszyscy mają podpisane umowy z Kom-Eco, a wielu swoje śmieci i odpadki wynosi w reklamówkach w krzaki nad Czerniejówką i na posesję nr. 24 należącą do Miasta.
    Pewnie zapomnianą bo nawet w zimie nikt tam nie odśnieża jak władze Obywatelom nakazują, żeby chodnik i do połowy jezdni.

  6. .......................,

    Na pewno ją znajdą xD. Sa kontenery PCK i tam można wrzucać taką odzież.

  7. Pewnie ktoś jej podrzucił ulotkę o zbiórce używanej odzieży, a ona tylko adres pomyliła😁

  8. Wszystkie z napisem KONSTYTUCJA

  9. Miasto Lublin już od pół roku nie może sprzątnąć śmieci koło mostu przy Bystrzycy na Romera i w dalszej jej części przy starym młynie
    Najpierw promują Posprzątaj rzekę a potem nie ma kto tego zabrać Zgłaszane było już setki razy i zero odzewu no i tu nikt kary nie ponosi Może by o tym napisać e artykule

Dodaj komentarz

Z kraju