To był bezpieczny weekend w Okunince

W miniony weekend policjanci wspólnie z innymi służbami dbali o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad Jeziorem Białym w Okunince. W trakcie działań ujawniono 25 wykroczeń.

W miniony weekend policjanci z Lublina wspierani przez funkcjonariuszy ze Straży Granicznej i żołnierzy WOT patrolowali rejon Jeziora Białego w Okunince. Mundurowi wspólnie dbali o ład i porządek oraz bezpieczeństwo osób przebywających nad jeziorem.

Funkcjonariusze zwracali uwagę na zachowanie osób wypoczywających, stosowanie się do obowiązujących przepisów stanu epidemii, a także dbali o bezpieczne zachowania na drodze.

W sumie odnotowano 25 wykroczeń związanych m.in. ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym, niestosowaniem się do obowiązku zakrywania części twarzy, a także nieobyczajnym zachowaniem. Wykroczenia w ruchu drogowym przeważnie dotyczyły przekraczania prędkości przez kierujących.

(fot. kamera on line)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. A kto tam jezdzi sama wies, wiesniaki niedomyte sebixy w bmw i ich blond blahary

 2. Wszystko w temacie

  W tej chwili setki młodych ludzi chodźi bez masek i co? Zamiast się osmieszac powinien być już zniesiony ten chory zapis o obowiazku noszenia. Za chwilę jak nadejdą wysokie temperatury i to kto to będzie nosił? Prowincja i mohery.

  • prowincja i mohery nie noszą,zwłaszcza w kościołach

  • W przestrzeniach zamkniętych może i ma to jeszcze jakiś sens, chociaż i tak te maski to w większosci pic na wodę, przepuszczą wirusa. Ale po jaką cholerę nosić to na dworze gdzie drugiego człowieka i tak mija się jak najdalej się da. Widać dobrze, że ludzie mają już dość duszenia się w tym badziewiu, zdejmują albo w ogóle nie noszą na ulicy, zwłaszcza że jest wiosna i dobrze pooddychać powietrzem, więc mogli by sobie już darować tą kpinę i odpuścić. I tak rząd skompromitował się już wystarczająco, naród przestał w końcu wierzyć w ich kłamstwa i bzdury, są spaleni po całości, więc co im zależy…

 3. tam robić jak pływać nie można

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki