690 680 960

Wjechał w stojące pojazdy. Uszkodził volkswagena i nissana (wideo, zdjęcia)

Trzy samochody osobowe uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na ul. Wyzwolenia w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na ul. Wyzwolenia w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Obrońców Lublina zderzyły się trzy samochody osobowe: renault, volkswagen i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszyscy kierowcy poruszali się ul. Wyzwolenia w stronę Głuska. Kierujący nissanem mężczyzna zatrzymał się, aby skręcić w lewo, w ul. Obrońców Lublina. Za nim zatrzymała się kierująca volkswagenem kobieta. Z kolei starszy mężczyzna kierujący renaultem z impetem wjechał w stojące pojazdy.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Poszkodowani zostali opatrzeni przez ratowników medycznych, nie było potrzeby ich hospitalizacji. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112, wideo – nadesłane – Albert)

4 komentarze

  1. Po przekroczeniu pewnego wieku ,prowadzenie pojazdu powinno być uzależnione od corocznych badań czasu reakcji i wzroku takiego kierowcy .Zwykle starzejący się czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego że jego reakcje są mocno opóżnione ,gdzie szybkosć takiej reakcji w przypadku prowadzenia pojazdu ma kluczowe znaczenie dla bezpieczenstwa .A u nas prawko bezterminowe ,czyli puki zyjesz możesz jezdzić …nawet jak już nie widzisz i nie słyszysz

  2. To nie zależy od „wieku” tylko od rozumu. „Cham umysłowy” jak się tępym chamem urodził to takim zdechnie. !!! Nie ważne czy ma 18, 25, 40, 50, czy 65 lat. Takie upośledzenie jest zazwyczaj dziedziczne – niestety ! Może mieć tytuł doktora, profesora czy jakiś inny ( robiony za kasę, a nie za wiedzę ), ale smród i głupota w genach zostanie. Jego bachorom niestety też !!!!!

  3. Starszy człowiek więc podejrzewam że na fejsie nie siedział. Mandat w takim przypadku to kpina. Dziadziuś nie ma już po prostu refleksu potrzebnego do bezpiecznego kierowania samochodem. Prawo jazdy tak-ale po przebyciu odpowiednich badań sprawdzających sprawność motoryczną.

  4. PJ teraz tylko terminowe są

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas