Zauważyła przewrócony skuter i leżących bez oznak życia mężczyzn. Okazało się, że byli kompletnie pijani

Przerażona kobieta powiadomiła służby ratunkowe, że natknęła się na przewrócony motorower oraz dwóch leżących bez oznak życia mężczyzn. Jak się okazało, nie był to wypadek, a mężczyźni spali upojeni alkoholem.

W niedzielę, w godzinach wieczornych, służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku na ul. Dolnej w Opolu Lubelskim. Informację przekazała kobieta, która zauważyła przewrócony motorower, obok którego leżało dwóch mężczyzn nie wykazujących żadnych oznak życia. Zgłaszająca była przekonana, że odnieśli oni poważne obrażenia ciała.

Kiedy na miejsce dojechały służby ratunkowe okazało się, że rzekomo ciężko rannym mężczyznom nic nie jest. Dodatkowo nie uczestniczyli oni w żadnym wypadku. Po prostu z powodu upojenia alkoholowego nie byli w stanie kontynuować jazdy. Dlatego też położyli się na trawie a następnie zasnęli. Badanie alkomatem wykazało, że 22–latek miał ponad trzy promile alkoholu, zaś jego 33–letni kolega ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Co więcej, żaden z nich nie chciał przyznać się do kierowania skuterem. Zrzucali winę jeden na drugiego. W pewnym momencie jednak obaj zareagowali agresją wobec interweniujących funkcjonariuszy. Zaczęli się wyrywać, wyzywali ich, oraz próbowali nakłonić do odstąpienia od dalszych czynności grożąc złożeniem skargi. W wyniku tego obaj mieszkańcy gminy Opole Lubelskie zostali zatrzymani.

Policjanci ustalają teraz, który z mężczyzn kierował pojazdem. Dodatkowo obaj odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Grozi im za to do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Przecież oni spali a nie jechali tam gdzie spali to pili a że po alkoholu nie wolno jeździć to poszli spać spokojnie czekając aż wytrzeźwieją żeby zgodnie z prawem wrócić do domu

 2. Wredne babsko nie dało pospać patuskom 🙂

 3. To już spać koło skutera nie wolno?

 4. Hehehe. Grozili złożeniem skargi. Pewnie na prokuratura i sędziego pijusy też złoża skarge. Typy w ogole nie kontaktuja, co sie dzieje.

 5. zaciekawiony 2

  żyć…. bez oznak życia? ciekawe podejście redaktora 😜 czyżby jakoś nowa teoria 🤔

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online