Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tłumy bawiły się na Medykaliach z WySPĄ. Rozpoczęły się Dni Kultury Studenckiej

Tysiące osób bawi się na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. Trwają pierwsze koncerty w ramach Dni Kultury Studenckiej.

W piątkowy wieczór rozpoczęła się pierwsza impreza w ramach Dni Kultury Studenckiej. Na terenach zielonych Browarów Lubelskich przy ul. Bernardyńskiej świętują studenci Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji.

Jak zawsze największe tłumy zgromadziły koncerty. Na scenie zaprezentowali się: Animal Bar, Katarzyna Góras i Ikarus Feel a także gwiazdy wieczoru: Brathanki, Poparzeni Kawą Trzy oraz Nocny Kochanek.

W sobotę dużą sceną zawładną: TEDE, DonGuralesko, Otsochodzi, Małpa, Zetha, Kiper oraz MaTT. Na małej scenie pojawią się: Maciej Z DVPY Dąbrowski, Naukowy Bełkot, Astrofaza, Autostopem na koniec świata, Podróże z Hubertem. Z kolei w niedzielę przybyli będą się bawić przy muzyce DJ-ów: AronChupa, BROOKS, Kuba&Neitan, Skytech, Greg Gold, FreshDaniels oraz Green Snake.

(fot. lublin112)
2018-05-04 23:36:31

9 komentarzy

 1. czerwona bluzeczka na trzecim pejdżu…mniam… 🙂

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Ja mieszkam jakieś 2 kilometry w linii prostej od tych ” zielonych Browarów Lubelskich”, a tak mi tu ta „kultura” napier…lała, że długo nie mogłem usnąć.
  Współczuję bliżej mieszkającym.

  • Mieszkaniec ulicy Chodźki

   A ja po raz pierwszy od kilku lat miałem spokojną majówkę bez łomotu do 2 w nocy, darcia mordy, zaszczanych i zarzyganych chodników…

 3. Na felinie to się będzie działo !

  • Zlot wieśwaganewów, aldi i burakowozów z okolicznych wiosek. Wszak przyszli dyplomowani rolnicy ze znajomymi będą się bawić.

   • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Masz na myśli zabawy posiadaczy skrótów typu: mgr, inż dr przed : rolnik (dawniej tępy chłop), ze „studętami”?

    • Po części macie racje , co nie którzy jakby 1 raz w zyciu browar widzieli

   • A twój dziadek kiedy konia sprzedał?

 4. czy miasto zaczyna być z tego powodu zasrywane i zaszczywane czy jeszcze nie?