Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tłumy bawiły się na Lubelskich Bronowickich Kulturaliach. Atrakcji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Społeczny Komitet Mieszkańców Lublina – Bronowice po raz kolejny zorganizował Lubelskie Bronowickie Kulturalia. Wydarzenie jak zawsze cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców.

W piątek, na terenach sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 33 przy ulicy Pogodnej w Lublinie odbyły się Lubelskie Bronowickie Kulturalia. Wydarzenie to Wojewódzka Gala dla dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami, którą zorganizowano już po raz siódmy. Całość inauguruje jubileusz obchodów: 25-lecia Społecznego Komitetu Mieszkańców Społeczny Komitet Mieszkańców Lublina – Bronowice, jest też uczczeniem 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Od południa na scenie oglądać można było występy dzieci i młodzieży ze znajdujących się na Bronowicach szkół i przedszkoli. Wyróżniono też i nagrodzono osoby, które działają na rzecz lokalnej społeczności czy też przyczyniają się do rozwoju dzielnicy. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci. Do dmuchańców ustawiały się długie kolejki chętnych.

Wieczór przebiegał zaś pod znakiem koncertów. Na początek licznie zgromadzoną publiczność rozgrzali finaliści popularnych programów The Voice of Poland oraz Mam Talent. Prawdziwe tłumy bawiły się za to w rytm muzyki grup Playboys i Defis.

14 komentarzy

 1. Łydka grubasa też grała🤨

  • Brakuje jeszcze wielkiego „ulicznika” bakajczoko okokoko

   • To jest faja z milicją ugadana. Zresztą on nie mieszka na bronxie, tylko cham ma dom na wsi.

 2. Jaka dzielnica taka muzyka jacy mieszkańcy takie kiepskie gustu muzyczne. Buhaha

  • … nie zapytali przed imprezą o twój dobry ” gust muzyczny ” ??? nieładnie

  • Panie kucający o gustach się nie rozmawia bo każdy ma inne. Przepraszam za porównanie ale każda kobieta – dziewczyna jest piękna i śliczna tak i muzyka jest piękna.

 3. Takie zespoły disco polo powinny zaprosić na dozynki gminy Wólka Lubelska

 4. Główne zdjęcie idealnie podsumowuje z jakimi ludźmi mamy do czynienia.

 5. Wspaniala rada dzielnicy skwerek oddany deweloperom , na orliku boisko do tenisa, siatkówki i kosza to te same boisko:))) a place zabaw co tak się pompują są z budżetu obywatelskiego , żadnego placu do workotu bo po co , na KP VI ziemia oddana tylko że policjanci nie wychodząc z radiowozu a te swoje dzienniczki wypisują na Lidlu lub na parkingu basenu

 6. Jezu, jak wam nie dogodzi. Super ludzie się bawią. Bawcie się i miejcie daleko w poważaniu tych hejterow.

 7. Majster klepka

  Ale Bronowicka szantrapa chciała posmakować miejskiego mięsa. Straszne to jak ludzie ulegają wpływom mody,wylansowanych wielbicielki czekolady. To świadczy o tym jak młodym ludziom brak autorytetów, wiary w siebie i brak pomysłu na swoją marną egzystencję. Żyją czyimś życiem i marzą o rzeczach, których nigdy nie doświadczą. I tak życie umyka w krainie fantazji, a system to wykorzystuje w bezduszny sposób, robiąc z takich niewolników, intelektualnych zombies, które później stają się idealnym elektoratem wyciągającym łapę po cudze pieniądze. Pan dej, pan dej, bo mi się należy

 8. Ostatni sprawiedliwy

  Z tym disco to przesadzają ale widocznie decyzyjne sympatyzują z tą powiedzmy ” muzyka” chociaż sebiksy z biodrówka mi na ramieniu leciały jak muchy do …

Dodaj komentarz