Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tanieją bilety w pociągach. Ale tylko w niektórych

Normal
0
21

Od piątku tanieją bilety na niektóre połączenia kolejowe. Przewozy Regionalne wprowadzają promocję „Tani Bilet”.

Promocja dotyczy tylko pociągów REGIOekspres, czyli tych, które kursują na dłuższych trasach.  Osoby, które wybierają się w drugi koniec kraju, mogą zaoszczędzić około 15 procent ceny biletu. Przewozy Regionalne rozszerzają ofertę promocyjną Tani bilet, dzięki czemu podróże pomiędzy największymi aglomeracjami kraju mają stać się tańsze, oraz być konkurencyjne wobec innych środków transportu.

Nowe ceny biletów mają być takie same jak w klasie drugiej pociągów interREGIO. Promocyjne bilety będzie można zakupić w kasach biletowych, na stronie internetowej przewoźnika, a także w biletomatach oraz u obsługi pociągu. Obowiązywały będą we wszystkich krajowych pociągach REGIOekspres: „Bolko” relacji Wrocław – Lublin, „Chemik” relacji Warszawa – Kędzierzyn-Koźle, „Mewa” relacji Szczecin – Warszawa i „Warta” relacji Lublin – Poznań.

Z Lublina w tańszej cenie będzie można skorzystać z połączeń do Wrocławia przez  Puławy, Radom, Katowice i Opole oraz do Poznania przez Warszawę i Kutno. Przykładowy bilet z Lublina do Warszawy stanienie z  43,9 zł do 36,9 zł.

Komentarze wyłączone