Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tak się zakończyło nieustąpienie pierwszeństwa. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj rano w miejscowości Bończa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 10 na drodze wojewódzkiej numer 846 w miejscowości Bończa w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 63-letnia mieszkanka gminy Chełm kierująca samochodem osobowym marki Audi podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z oplem. Pojazdem tym kierował 50-letni mieszkaniec gminy Wojsławice, który przewoził dwie pasażerki.

Do szpitala została przetransportowana jedna z pasażerek opla. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na szczęście kobieta, która trafiła do szpitala, nie doznała poważnych obrażeń ciała. 63-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(fot. Policja Krasnystaw)

9 komentarzy

 1. jak to leciało?
  „w bończy świat się kończy”

 2. Ziutek pewnie już liczył na zarobek

 3. Audi ok, ale ten Opel wygląda mi jakby wyjechał ze stajni Renault 🙂

 4. 3 wpisy w ciągu 75 minut.
  Gdyby wymuszającym był rowerzysta, to byłoby już co najmniej 30.
  A gdyby był jeszcze filmik np. z pieszym przechodzącym na czerwonym – to materiał trafiłby na największe ogólnopolskie portale.
  A, że zdarzenia spowodował kierujący samochodem, a takich zdarzeń są tysiące codziennie, to nawet nikt na to uwagi nie zwróci.

 5. Franiu, jak będziesz miał wypadek to będziesz nawet w pisowskich wiadomościach

  • To zależy. Jak spowoduję ten wypadek samochodem – to nikt nie zwróci na to uwagi. Jeżeli zaś spowodowałbym wypadek pieszo, czy na rowerze – to byłoby to wydarzenie miesiąca – z czerwonym tytułem.

 6. Korozja bierze.

 7. A jest nie groźnie wyglądające zdarzenie drogowe, bo się powtarzacie w co drugim artykule.

Z kraju