Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szukali jej w całym kraju. 13-latka została odnaleziona w Zakopanem

Zakończyły się poszukiwania 13-letniej Julii z gminy Niemce, która nie dotarła do szkoły, a później ślad po niej zaginął. Jak się okazało, była to ucieczka z domu.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 13-letniej Julii z gminy Niemce, która w czwartek rano zaginęła w tajemniczych okolicznościach. O godzinie 6.20 matka dziewczynki podwiozła ją na przystanek autobusowy w miejscowości Nasutów. Stamtąd 13-latka miała pojechać do szkoły w Niemcach. Nie dotarła tam jednak.

Początkowo rodzice sami na własną rękę usiłowali ustalić, co się stało z nastolatką. Gdy nie przyniosło to efektu, w czwartek o godzinie 19.30 zostało zgłoszone jej zaginięcie. Jeszcze tego samego dnia, informację o poszukiwaniach 13-latki otrzymali wszyscy policjanci w naszym regionie.

W międzyczasie udało się ustalić, że Julia przez internet umówiła się z kolegą. Z Niemiec udała się do Lublina, gdzie przebywała w jednej z galerii handlowych. Następnie udała się do …Zakopanego. Tam na Krupówkach zauważyli ją policjanci z Zakopanego. Nastolatka cała i zdrowa wróciła już do domu.

(fot. lublin112)
2017-06-24 11:40:29

48 komentarzy

 1. W głowie się nie mieści 13 lat i takie numery…. To ja mam pretensje do swojej 19- letniej córki, że coś ”pysknie”, a niech się drze ile chce i tak jestem szczęściarzem.

 2. Niewiniątko, ręce opadają….

 3. jak rozmowa nie pomaga to w pier…. i do lochu.

  • Ładny popis gówniara dała, pewnie dwóje na świadectwie, więć spieprzyła z koleżką do Zakopca. A wczoraj jakaś dewota apelowała żeby się o nią pomodlić…pusty smiech ogarnia.

 4. Hej, przygodo! Szanuje, ja w jej wieku to miałem problem z dojechaniem autobusem na drugi koniec Lublina.

 5. Gdzie jest to całe Zakopane?

 6. Może lepiej zacząć od rozmowy I zapytać się rodziców co może było przyczyną. Skoro miała odwagę tak daleko zajechać to napewno nie jest to mały problem

  • Ja obca krajowca być, ale wiedzieć, że w Polska...

   W czasach wszechobecnego chuchania na takie, pożal się Boże, pociechy, najoczywistszą przyczyną są rodzice, których na coś nie stać, czegoś zabraniają – wtedy taka fabryka gówna udaje się do Galerii i za ładniejszy ciuch, lub kilkadziesiąt Pe eL eNów, „zarabia”.

Z kraju