Szalał mercedesem na parkingu pod Olimpem. Wpadł po pościgu AKTUALIZACJA

Wczoraj wieczorem 24-latek z Kozubszczyzny dał popis driftu na parkingu Galerii Olimp w Lublinie. Na widok patrolu policji zaczął uciekać.

Kilka minut trwał pościg policji za kierowca mercedesa, który wczoraj wieczorem szalał na parkingu pod Galerią Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Mężczyzna dał popis jazdy pomiędzy zaparkowanymi wokół pojazdami, w tym kręcenia bączków czy driftowania. W końcu ochrona budynku powiadomiła policję. Gdy na miejsce przyjechał partol, kierowca rzucił się do ucieczki. Zatrzymał pojazd i zaczął uciekać pieszo.

Funkcjonariusze jednak dogonili mężczyznę i zatrzymali. Okazało się, że to 24-latek z Kozubszczyzny w gminie Konopnica. W trakcie sprawdzania kierowcy w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że ten nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Co więcej nie miał dowodu rejestracyjnego i polisy OC na auto. Cała akcja była zaplanowana już wcześniej, informacja o niej krążyła po sieci od kilku dni. Dotarła do wielu osób, stąd całą akcje podziwiało kilkunastu obserwatorów.

Kierowca nie został ukarany na miejscu. Funkcjonariusze skierowali wobec mężczyzny wniosek o ukaranie do sądu.

Jak informują nas czytelnicy, ten sam kierowca widziany był wcześniej w kilku miejscach miasta. Wszędzie dawał podobny popis umiejętności. M.in. gdy przyjechał na stacje paliw na Majdanku, pomiędzy dystrybutorami „palił gumę”

(fot. kadr z nagrania, wideo – nadesłane )
2015-04-07 19:05:39

81 komentarzy

 1. chyba nic dziwnego że takie rzeczy się dzieją, nie ma toru, gdzieś się trzeba wyszaleć.

 2. Czego ludzie narzekacie , lepiej żeby chłopak dał upust emocjom na parkingu niż żeby tak szarżował na ulicy i kogoś rozjechał albo w coś przywalił , w nocy nie ma bardzo aut na parkingu to nic nikomu nie zniszczy jedynie co zostawi to porysowaną kostkę przez ślady opon . No wiadome ,że nie powinien tego robić ale nasza ukochana policja też czepia się teraz o byle co , jedziesz na trasie mrugniesz komuś długimi że stoją z radarem a tu zaraz nieopodal drugi patrol stoi i już lizaczek w górę i „Dzień dobry kontrola drogowa…” .

  • Stary, o byle co, koleś mija ich na pełnym gazie więc czego się spodziewał, uśmiechów i przyzwolenia z ich strony, i tak potraktowali go delikatnie, większość chyba spodziewała się pościgu i wybuchów jak w USA, wtedy i kierowcę musieli by potraktować jak w stanach, ale tu tylko jednej wielki pisk delikatnych koleżków że jego wolność i swobody zostały naruszone, na jego szczęście nie trafił na oddziały prewencji, oni by go legitymowali w policji leżącej jak by mu się źle stało.

 3. nie zesrajcie sie! Typ sobie poswirowal troche Mietkiem po parkingu i to po godzinach zamkniecia olimpu wielkie mi halo! Jak byscie mieli tyl naped a nie jezdzili audi i passatami to tez by was korcilo zeby dac w [] hahah a te psy to na dwojce zjada i wysrywa Mieczyslaw haha moim zdaniem [] misje bo powinien walic lyche dalej a nie stawac i filmik byl by ciekawszy haha . [] was [] policyjni!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja