Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sytuacja na drogach regionu coraz lepsza. Za kierownicą solarek zasiedli nawet Mikołaje (zdjęcia)

Służby drogowe zapewniają, że warunki do jazdy na głównych trasach naszego regionu znacznie się poprawiły. W akcji odśnieżania biorą udział nawet Mikołaje.

Występujące od kilku godzin w naszym regionie opady śniegu ustały, tym samym wysiłek służb drogowych zaczął przynosić efekt. Na głównych drogach województwa lubelskiego, zarówno tych krajowych jak i wojewódzkich, sytuacja jest już opanowana, a nawierzchnie są czarne. Nie ma też żadnych większych utrudnień w ruchu.

Obecnie na tych trasach w całym regionie pracuje blisko sto sztuk sprzętu, głównie są to pługosolarki. Drogowcy uporali się również z newralgicznymi miejscami, gdzie występowały największe problemy z przejazdem. Chodzi tu głównie o odcinki, na których występują wzniesienia. Z ich pokonaniem problem miały głównie samochody ciężarowe.

Gorzej jest z drogami powiatowymi i gminnymi, gdzie wciąż w wielu miejscach nawierzchnia jest biała oraz lokalnie może występować oblodzenie jezdni. Dlatego też warto zachować szczególną ostrożność.

Sytuacja na drogach regionu coraz lepsza. Za kierownicą solarek zasiedli nawet Mikołaje (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Patryk)

11 komentarzy

 1. Przecież jest 6 grudnia, a w tym dniu Mikołaje nie powinni jeździć piaskarkami, tylko powinni spuszczać się przez komin. 😉

 2. Sytuacja ani przez chwilę nie była trudna. Tylko kierowcy łajzy.

 3. zadnego mikolaja nie ma jest tylko dziadek mroz

 4. Chyba się zasiedzieli ,a kierowcy jak dzieci we mgle łajzy

 5. Weźcie się za robotę zamiast durni z siebie robić.

 6. Nawet dziś o 18 jest biało na niektórych ulicach dobę po opadach a oni klaunów z siebie robią w pe dalskich łachach ważne że kasa się zgadza prawda?

  • Nie musisz o swojej orientacji tutaj mówić,
   Ale tak kasa musi się zgadzać, nie każdy chce być takim biedakiem jak Ty ?

Z kraju