Sygnalizacja świetlna nie działała, zderzyło się pięć pojazdów. Dwie kobiety wymusiły pierwszeństwo (zdjęcia)

Najpierw kierująca suzuki kobieta wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia, po chwili to samo zrobiła kobieta w skodzie. Łącznie uszkodzonych jest pięć aut. Na miejscu pracują policjanci.

43 komentarze

 1. Światła tam dość często nie działają. Słaba widoczność dla chcących przeciąć Al. Sp. Pracy. Mam nadzieję, że ktoś z ZDiM dostanie za to po uszach.

 2. Ja bym się ze strachu zesrał jak bym miał skręcić w lewo o 14 w szczycie ze Związkowej czy Węglarza bez świateł. Przecież o tej porze ,,pozamiastowi” wracają Spółdzielczości Pracy. Kto tam cię puści ?

  • Pieterek…nie pozamiejscowi tylko tez miejscowi.pomysl,ze połowa Lublina ro nie są rodowici lublinianie. Zreszta Lublin to nie metropolia, naprawdę. Te korki to jest pikus porównując do innych dużych miast. Lublin to niestety wies i musisz się z tym pogodzić

 3. Światełka kolorowe zgasły i szok na drodze. Takie tz. „egzaminy świetlne” na skrzyżowaniach powinny być częściej, to by wtedy zweryfikowało kto jest kierowcą, a kto zwykłą drogową łajzą.

 4. Prawko kupione za POprzedników.

 5. baby pogubiły się w rozumieniu przepisów … takie matki-polki !!!!

 6. Życzę wszystkim mądralom spróbować przebić się przez to skrzyżowanie kiedy światła nie działają. Zawsze w wypadkach zbytnia pewność siebie spotyka się z taką samą postawą lub z brakiem umiejętności. Gdybym słabo jeździł, nie przebijałbym się, tylko skręcił w prawo i gdzieś zawrócił. Można przy Olimpie na parkingu i przy Dożynkowej na światłach zawinąć.

  • Dokładnie. Kto chociaż raz tamtędy próbował się przebić że Związkowej czy Weglarza przy nie działającej sygnalizacji, ten wie jak jest „łatwo”. Ruch na Sp. Pracy w zasadzie jest ciągły. Konia z rzędem temu, kto bez problemu przejdzie, nie czekając dłużej niż 5 minut.

 7. Jazda przez skrzyżowanie bez włączonych sygnalizatorów trudna rzecz , prawka zabrać !

 8. Tam jest słaba widoczność w obie strony matołku. Jadący Sp. Pracy czasem są uprzejmi i ostrożni, a czasem to po prosu tępe buce. Mają pierwszeństwo, ale to nie zwalnia od ogarniania co się dzieje.

 9. Uczestniczka kolizji

  Jestem kierowcą renault – kobietą – stałam grzecznie do skrętu w lewo, a wypadek spowodowała 18latka, mająca krótko prawo jazdy. Może nie czepiajcie się kobiet, tylko zastanówcie, dlaczego młodym ludziom wydaje się, że przeskoczą sobie ot tak 6 pasów ruchu, „bo mogą”…

 10. To nie jest skrzyżowanie na którym łatwo jest wyczuc kiedy możesz przejechać, nie dość że jest wzniesienie to jadący droga z pierwszeństwem często jada szybciej niż powinni. A M cały czas powinny być włączone światła albo ktoś kto kieruję ruchem na skrzyżowaniu bo z dróg podporządkowanych nie wyjedzie się zbyt szybko

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!