Sygnał od Czytelnika. Po opadach deszczu na S17 pojawia się niebezpieczna kałuża (wideo)

Na nowym odcinku drogi S17, w rejonie zjazdu na drogę S12, po opadach deszczu pojawia się niebezpieczna kałuża. Nagranie, na którym widać to zagrożenie, przesłał nam Czytelnik.

Nasz Czytelnik zaalarmował nas o poważnym problemie na nowym odcinku drogi S17. W rejonie skrętu na drogę S12, na wysokości miejscowości Sielce w powiecie puławskim, na pasie w kierunku Lublina po opadach deszczu pojawia się sporych rozmiarów kałuża.

– Jadąc nowo otwartym odcinkiem S17 w stronę Lublina miałem nieprzyjemność natrafić na ogromną kałużę. Gdyby prędkość samochodu była większa, mogłoby się to dla mnie źle skończyć. Miejsce to, według mnie, może stanowić duże zagrożenie po opadach deszczu – napisał Czytelnik.

Na przesłanym do nas nagraniu widać chwilową utratę przyczepności samochodu. Gdyby prędkość pojazdu była większa, mogłoby się zakończyć utratą panowania nad pojazdem i groźnym zdarzeniem drogowym. Informację o tym problemie i nagranie przesłaliśmy do zarządcy drogi.

(fot. wideo nadesłane)

37 komentarzy

  1. No to tym bardziej powinni nasi zaje…fajni spece od utrzymania ruchu coś z tym zrobić a nie czekać aż dojdzie do tragedii

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli