Sygnał od Czytelnika. „Już czwarty miesiąc trwają prace przy ocieplaniu budynku”

Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Wajdeloty niecierpliwią się, bo prace przy ocieplaniu budynku trwają już czwarty miesiąc. Administracja osiedla zapewnia, że prace wkrótce się zakończą.

Z naszą redakcją skontaktowali się mieszkańcy bloku mieszkalnego przy ul. Wajdeloty 14. Jak mówią, prace remontowe przy ociepleniu trwają już kolejny miesiąc i nie widać ich końca. Pracownicy przed przystąpieniem do robót m.in. zdemontowali mieszkańcom anteny satelitarne. Do chwili obecnej muszą oni płacić za usługi telewizyjne, pomimo iż nie mogą z nich korzystać czwarty miesiąc.

– Na początku czerwca rozpoczęły się prace związane z ocieplaniem trzech ścian budynku 3-piętrowego. Trwają już czwarty miesiąc. Pojawia się dwóch robotników, którzy są, bo są. Kręcą się, pogadają sobie, a prace praktycznie nie posuwają się do przodu. Do mieszkań cały czas wpada syf i brud, nie da się okien otworzyć itp. Zdjęli w czerwcu mieszkańcom anteny satelitarne, leżą do tej pory, a nie można z nich korzystać, choć płacić trzeba. Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy w tym roku uda się zakończyć ocieplanie. W trzy miesiące to by wieżowiec cały ocieplili. A tu nie mogą sobie dać rady z 3-piętrowym blokiem – napisał do nas jeden z mieszkańców.

O sprawę prac prowadzonych na budynku przy ul. Wajdeloty 14 zapytaliśmy administrację osiedla im. A. Mickiewicza.

– Administracja Osiedla im. A.Mickiewicza LSM uprzejmie informuje, że planuje się zakończenie prac przy ul.Wajdeloty 14 do dnia 11.10.2019 r. Jednocześnie informujemy, że uwagi zawarte w treści e-maila zostały przekazane do wykonawcy prac – czytamy w mailu przesłanym do redakcji.

(fot. Google)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Jedno z niewielu, ostatnich osiedli, na których wychodząc z klatki nie trzeba się obawiać bycia rozjechanym przez samochód. Tak powinny być kształtowane osiedla. Wymóg zapewnienia dojazdu do bloku (oraz zapewnienia miejsc postojowych) nie może staż w sprzeczności z bezpiecznym/przyjaznym otoczeniem. Każda nowa inwestycja ma dojazd, parking podziemny – tylko, że z bloku nie można wyjść, bo samochody metr od drzwi.

 2. LSM i jego administracja . Wszystko pod kontrolą . he he
  A tak na marginesie , ile prezes już rządzi ?

 3. Gorsza sytuacja jest na Walecznych 4…… Lubelska Sagrada Familia

 4. Sfilmować nierobów brudasów.Wygladają i pracują jak za PRLu czyli byle jak.

 5. heh sprzątanie klatek to też pariodia.. pobierają za to opłaty w czynszu, a okna i drzwi do klatki jakby przetarte brudną szmatą od podłogi…

 6. Coto za firma? Podać Pełna nazwę do publicznej wiadomości. Niech porządnie się rozniesie! Będzie patalach miał reklame.

 7. A od kiedy to wolno sobie wieszać na elewacji anteny, klimatyzatory itp?

 8. Ciekawe – w LSM mimo zmiany prezesa – BRAK ZMIAN – co powie na to NOWY prezes? A może trzeba nowej DOBREJ zmiany!

 9. Co nagle to po diable. Budowane w 5 minut trwa 5 minut. Jak tu tak długo budują znaczy że starannie. Przetrwa parę rozbiorów i ze 2 wojny światowe.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!