690 680 960

Nietrzeźwy kierowca BMW jechał szybko, bo zdenerwowała go partnerka. Wypadł z drogi i dachował (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze wojewódzkiej nr 806 doszło do dachowania BMW. Kierowca był nietrzeźwy, nadmierną jazdę tłumaczył tym, że zdenerwowała go partnerka.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Karwacz w powiecie łukowskim, na drodze wojewódzkiej nr 806. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca BMW, w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z drogi na chodnik, ściął kilka metalowych słupków i dachował.

Na szczęście w tym czasie nikt nie poruszał się po chodniku dla pieszych ani też po pobliskiej ścieżce rowerowej. Dodatkowo okazało się, że elementy przewracającego się bmw uszkodziły przejeżdżające w pobliżu dwa samochody. Mimo tego, że auto zatrzymało się na dachu w rowie, młody mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń.

26-latek tłumaczył policjantom, że jechał z dużą prędkością, ponieważ zdenerwowała go partnerka. Mundurowi w trakcie rozmowy z 26-latkiem zorientowali się, że jest on pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. 26-latek już stracił prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzuty. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy kierowca BMW jechał szybko, bo zdenerwowała go partnerka. Wypadł z drogi i dachował (zdjęcia)

(fot. Policja Łuków)

14 komentarzy

 1. Jak wiadomo, „prawdziwemu” Polakowi, a zwłaszcza „miszczom” kierownicy nigdy się nie dogodzi.
  A to partnerka go zdenerwowała, zupa jest za słona, a to niedogotowana, a to zakręty źle wyprofilowane, a to drzewa zbyt blisko drogi (choć 100 metrów za rowem rosnące), a to słup postawiony akurat tam gdzie On (ten Polak) wybrał się skracać drogę.
  Trasa fatalnie oznaczona, do tego, źle zmierzona, bo GPS pokazał inaczej i wprowadził „męczenniczkę” motoryzacji w bajorko, gdzie wody za mało żeby się utopić, a za dużo w strażackich sikawkach.
  Podczas akcji reanimacyjnej masaże zbyt delikatne lub zbyt mocne, a kolejka do Szpitali za długa i na domiar złego, grabarza nie przysłali wraz ze strażakami, a 112 nie zapowiedziało odpowiedniej pogody.
  Malkontenctwo jest naszą cechą narodową, ale nawet w narzekaniu nie należy przesadzać.
  Jest to zdecydowanie w złym tonie, nawet jak zabieramy się „od siebie” na ten lepszy świat.

 2. Powinno się wprowadzić rozszerzone obowiązkowe OC. Podstawowe pokrywałoby tylko szkody wyrządzone przy kierowaniu pojazdem na trzeźwo, rozszerzone (wielokrotnie droższe) ponadto po alkoholu.

  • Po alkoholu szkody pokrywasz sam. I co według ciebie każdy powinien płacić alkoholowe oc? To by podniosło cenę oc pewnie ze 3 razy. Brawo Ty geniuszu.

  • @Franio, jeśli sprawca zdarzenia na drodze prowadził samochód pod wpływem alkoholu, to zgodnie z art. 43 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczyciel ma prawo zwrócić się do sprawcy z tzw. regresem i zażądać zwrotu wartości wypłaconego odszkodowania.

  • Franio wszędzie dodaje takie swoje mądrości. Wejdźcie w komentarze pod jakimkolwiek artykułem na Lublin112 i Franio tam jest.
   A teraz ów geniusz zaproponował ubezpieczenie od bycia mordercą-debilem, gdy wozi się po pijaku. Bo ponoszenie całkowitych szkód z własnej kieszeni jest dla pijaków zbyt dotkliwą karą – to Franio chce im ulżyć…

 3. No ale bez sensu, że przeżył.

 4. Zdenerwowała samica młodego samca i musiał pędzieć po alko w BMW. O co wam chodzi? Przecież nikomu rodziny nie rozsmarował na asfalcie. Więc o Co wam chodzi?

 5. Pewnie oznajmiła, że do takiego dziadostwa nie wsiądzie. Na to nieudacznik pokazał jej co bawarski szrot może na drodze. Hahahaha.

 6. kierowcy bmw nie powinni łączyć się w pary , pewnie inny miał lepsze bmw , i łodbił blaszke

 7. dla dobra ogółu zmień partnerkę, najlepiej na taką co mieszka blisko ciebie bo teraz spacerek (dreswagena już raczej nie wyklepiesz), bo rowerem też może być niebezpiecznie 😀

 8. Ufunduje nowe ogrodzenie

 9. Ale co z partnerką?

 10. a nie,.. jak za szybko, bo partnerka go zdenerwowała, to wszystko w porządku. a jak jeszcze powie, że napił się wcześniej przez Nią – to tak jakby trzeźwy był…

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas