Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Świdnik: Kto widział wypadek z udziałem motocyklisty?

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło w sobotę w rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z drogą krajową nr 12. W zdarzeniu ucierpiał motocyklista.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 13.00 na zjeździe z Drogi Męczenników Majdanka na drogę krajową nr 12.

– Jak ustalili policjanci świdnickiej drogówki, 26-letni kierowca pojazdu marki Skoda Octavia włączając się do ruchu na krajowej 12, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi, którego kierowca zmuszony do gwałtownego hamowania, nie zdołał uniknąć zderzenia z osobówką i jazdę swą zakończył na przydrożnych barierkach energochłonnych – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Lublinie.

Jak potwierdził alkomat, obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia i zwracają się do świadków. Ktokolwiek widział ten wypadek proszony jest o kontakt z Policją pod nr tel.: 81 749-42-10 lub 997 (112)

2015-04-14 10:21:45
(fot. Policja Świdnik)

21 komentarzy

  1. A jego dobrzy koledzy co z nim jechali oficjalnie nic nie widzieli. Bo co mieli mówić, że zapie*** li grubo!

  2. O znaleźli sie wielcy znawcy … Osobiście bardzo dobrze znam motocyklistę i wiem że jechał powoli i uważał na to jak jedzie i z jaką prędkością, a że ten pa#@^t nie patrzył w lusterka to zmienia całkowicie postać rzeczy. Osoby które włączają się do ruchu MAJĄ OBOWIĄZEK spoglądania W LUSTERKA !!! Przez takich niedouków ginie bardzo duża ilość osób, zwłaszcza motocyklistów, teraz Damian musi sie ze wszystkiego wygrzebać przeszedł skomplikowaną operacje, czeka go długa rehabilitacja, a odnośnie kierowcy auta to …. po prostu brak mi słów by to opisać powinien mieć zabrane prawko bo nawet w lusterka patrzeć nie umie …. Prawko chyba zdał na lewo … !

  3. ponadto motocyklistów jechało kilku w grupie z tego kierowca auta przepuścił jednego a na resztę nie spojrzał !!! Powinien ponieść z tego konkretne konsekwencje !!!

Z kraju