690 680 960

Suzuki wypadło z drogi, staranowało bariery i zatrzymało się na boku (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, jakie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie. Dokładne przyczyny kolizji ustalają teraz policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w miejscowości Malinowszczyzna w gminie Bełżyce. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca suzuki kobieta straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi, staranowało bariery przy chodniku, a następnie przewróciło się na bok.

Jak nam przekazano kobieta nie odniosła w zdarzeniu żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.


(fot. KM PSP Lublin)

12 komentarzy

 1. jeśli dobrze pójdzie, to dostanie traumy i więcej nie wsiądzie za kółko.

 2. Cieee chorobaaaa !!!

  Źle się stało, że kobieta nie odniosła w zdarzeniu żadnych poważniejszych obrażeń ciała, bowiem nie zapamięta, że jak straciła panowanie, to żadna z niej pani.
  Szarpnie sie na kredyt, kupi inne suzuki i znów będzie zgrywać panią.

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Jakby tych barier nie było, to na spoko doleciałaby do tych przydrożnych drzew na horyzoncie

 4. Ups. Coś poszło nie tak.

 5. Słyszałem na cb radiu że, ta pani jechala z kolegą i przysneła za kierownicą.Przejeżdzałem trasą to jeszcze nie było straży pożarnej.

 6. to akurat chwila nieuwagi mogła być . jest ślisko i się leci. a ta droga wyjatkowo sprzyja – bo dość mało ruchliwa,omija miejscowości więc jedzie sie ciut szybciej.

 7. Po wypadku podjechal kierowca i pytał sie kierującej czy komuś coś się stało?.I co było przyczyną wypadku .Pózniej po trasie rozmawiał z innym kierowcą przez cb o wypadku i o policji w Radawczyku.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej