Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy podziękowali kobietom z okazji ich święta. Były kwiaty, życzenia i poczęstunek

Przez cały rok ochoczo pomagają strażakom, ze znajdującej się w ich miejscowości jednostki. W zamian za to, strażacy z okazji Dnia Kobiet, przygotowali dla pań z ich miejscowości wyjątkowe podziękowanie.

Od kilku lat strażacy z jednostki OSP KSRG w Pawlinie w gminie Konopnica organizują Dzień Kobiet. Wszystko w podziękowaniu dla pań ze społeczności miejscowości, oraz dla kobiet w Koła Gospodyń Wiejskich, które w ciągu całego roku, ochoczo włączają się w pomoc dla strażaków. Przygotowują organizowane w strażnicy zebrania i spotkania, jak też imprezy okolicznościowe i jubileuszowe. W uroczystości wziął udział również wójt Gminy Konopnica Mirosław Żydek, który złożył licznie zebranym kobietom życzenia z okazji ich święta.

(fot. nadesłane)
2017-03-12 19:31:32

23 komentarze

 1. Mniamniusie są paniusie :D:D

  zdjęcie nr 3 mmm ^^

 2. Czekamy na rewanż z okazji dnia Mężczyzny 🙂 Swoją drogą ładny kwiat mamy w straży! Dzielne dziewczyny – tak trzymajcie.

 3. Czy Ustawa o wychowaniu w trzezwości dopuszcza spożywanie alkoholu na terenie remizy? Tak KGW przepijają unijne dotacje. Wójta trza było ugościć.

  • Jak skończysz podstawówkę i nauczysz się czytać, to będziesz wiedział czy ustawa pozwala czy nie.
   Ale pewnie w twoim przypadku potrwa to wiele lat to dam ci teraz odpowiedź: DOPUSZCZA.

   • Dopuszcza to się byka do jałówki. Podaj artykuł Panie bh89. Co tak po próżnicy będziemy dyskutować. Apropo. Jeśli 89 to rok urodzenia to z młodzikem dyskutować nie mam zamiaru.

    • Art. 14
     Nie ma w nim mowy o remizach.
     Poza tym przecież to normalna praktyka na wsi, że w remizach są organizowane wesela, a przecież nie są to raczej bezalkoholowe imprezy.

 4. Jak ci szkoda to przyjedź i Ty ube.u , z przyjemnością ci też ,,poleję” a przy okazji zobaczę twój parszywy r.j , a jeżeli chodzi o nalewki które kobiety degustowały , to niech twoja rozczochrana będzie spokojna , była składka i za nasze a nie unijne był wznoszony toast , pozdrawiam i oby takich jak Ty ta nasza święta ziemia najmniej nosiła

  • strażak ochotnik

   Bob – co za kretyn , weź ty się zakop głęboko pod ziemię , żeby nie śmierdziało

 5. z kąd dojeżdżasz a Nairobi?

  Bob = mosiek i wszystko jasne , ogarnij się zakaz spożywania alkoholu na terenie remizy , a przez ostatnie 30 lat to na weselach organizowanych w strażnicach to wodę się piło?

 6. Ulżyło wam młodzi ochotnicy, przyszli alkoholicy bez kultury? Czy to ja pisałem tę ustawę? Jeśli nalewki nie posiadały znaków akcyzy, złamano kolejny paragraf ustawy. Brawo Panie Wójcie. Kto wydał zgodę na spożywanie wyrobów alkoholowych? Pan czy Pawlak pierwszy strażak ochotnik grzejący tyłek na posadzie lubelskiego lotniska?

  • Bob, Ty to masz kulture.. Ci młodzi ochotnicy przyszli alkoholicy mają pasję i robią cos pożytecznego dla społeczeństwa, a Ty prawowity kolego co robisz? żebyś miał przynajmniej odwage w oczy to chlopakom powiedziec.. 🙂 ale jak to internety mowia o takich.. kozak przed monitorem.

   • Czy ja im zabraniam robić coś pożytecznego? Czy ta impreza nie mogła się obejść bez alkoholu?

    • Ale co vCie to obchodzi czy mogla czy nie. Czy tobie ktos mowi np czy twoje wesele nie moze sie obyc bez alkoholu?Zachowujesz sie jak bys w przeszlosci mial problem z alkoholem i obecnie masz zryta psychike przez to. Nie wiesz o co sie czepic ..

     • Jeżeli była to prywatna kameralna impreza z alkoholem to w jakim celu została opisana na 112?
      Czy ci młodzi ludzie nie potrafią się spotkać i dobrze bawić bez alkoholu? Za chwilę będą wycinać z roztrzaskanego pojazdu, owiniętego na drzewie kolegę będącego pod wpływem. Jeżdżą do wielu zdarzeń, gdzie alkohol był przyczyną tragedii a tutaj promują go na spotkaniu? Wielki Post, mogli się z gorzałą powstrzymać. Za chwilę aniołki będą honorową wartę pełnić przy Grobie Pańskim. Czy to nie hipokryzja?

     • Co do kwestii problemu z alkoholem. Kilku z wypowiadających się tu kulturalnie ochotników już go ma, lecz nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy.

     • Chyba Ci szkoda jest. A propo kiedy to aniołki grobuv Pana Jezusa pilnowaly? Etyka sie klania 🙂

  • z kąd dojeżdżasz a Nairobi?

   Ty naprawdę taki głupi jesteś , czy Ciebie to ktoś miękkim ptakiem zrobił w niedzielne popołudnie

   • Widzisz tu wieksza ilosc strazakow czy pan? Delegacjav strażakówv byla wyznaczona do zlozenia zyczen i podziekowaniav Paniom za dotychczasowa pomoc. Nikt ze strazakow alkoholu nie spozywal

  • chcieli się pokazać w mediach, to się pokazali, ale wyszło przy okazji, jakby ktoś nie wiedział, że nie samym ciastkiem strażak żyje, popić też trzeba żeby w gardle nie „staneło”, bo strażak nie wielbłąd, żeby posikać musi popić 😉

 7. Bob chyba zal Ci jest że nie zostałeś zaproszony na owy poczęstunek dla KOBIET które pomagały pomagają i będą pomagać strażakom z tego OSP . Co do postu jedni poszczą drudzy nie i nie ingeruj w to jeśli nie byłeś o to proszony. Może Ty masz problem alkoholowy że tak o nim się wypowiadasz , po czym stwierdziłeś że ochotnicy którzy się tu wypowiadają mają problem z alkoholem? Znasz, żę się wypowiadasz na ten temat? .

 8. wójt oddaj naszą szkołę co już sprzedaliście razem z radą,a nie w wielkim poście się gościsz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo