Straż pożarna na deptaku. Z jednej z kamienic odpadały kawałki gzymsu (zdjęcia)

Odpadające z jednej z kamienic elementy gzymsu zagrażały przechodzącym deptakiem osobom. Strażacy usunęli ruchome elementy, strażnicy miejscy zabezpieczyli teren.

W środę w godzinach wieczornych na lubelski deptak przyjechała straż pożarna. Za pomocą drabiny strażacy prowadzili działania przy budynku jednej z kamienic. Całość była zabezpieczana przez strażników miejskich.

Jak się okazało, przed godziną 19 do straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące odpadających kawałków betonu z jednej z kamienic. Z uwagi, że istniało niebezpieczeństwo dla osób, które chodziły deptakiem, o pomoc poproszono straż pożarną.

Strażacy usunęli elementy gzymsu, które groziły oderwaniem od kamienicy. Ze względów bezpieczeństwa teren przed kamienicą został wyłączony z ruchu pieszych. Jak nas poinformowano, była to już druga, podobna interwencja w tym miejscu.


(fot. nadesłane – Tymoteusz)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. ciekawy świata

    Kiedy wkońcu zaczną wywłaszczać tych których zwyczajnie nie stać na posiadanie takiej nieruchomości

  2. przecież to już było „”przerabiane „” może 15 dni temu i co i nic bo to Żydowskie !!!!

  3. Dziwne jak ja zgłaszałem w innej części miasta że spada tynk z kamienicy na chodnik to straż miejska przyjechała i tylko taśmę rozwinęła ale nikt straży pożarnej nie wezwał do zabezpieczenia tego. Teraz będę dzwonił na straż pożarną.

  4. No i zaraz kolejny remont deptiaka za x milionów,biznes się kręci,e tam podniesiemy śmieci,nie da sie?To może bardziej bilety mpk (też nie)to może wywóz nieczystości?A i wodę (koniecznie).Aaaa i parkowanie ,parkowanie,bo tych „czechowskich „to chyba szybko numer nie przejdzie.To może doj…my coś do podatku od nieruchomości?Oooo tak tak .Prawda? Czy tak sobie piszę (bredzę).Ot polityka.

  5. pisał o tym Ondi

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew