Stracili czas i pieniądze, nabór unieważniono. Przedsiębiorcy zapowiadają manifestację

Zdenerwowani przedsiębiorcy, którym w czwartek udało się złożyć wnioski o wsparcie finansowe, nie zgadzają się z decyzją o unieważnieniu naboru. Jutro mają się zgłaszać do Urzędu Marszałkowskiego żądając wyjaśnień w tej sprawie.

38 komentarzy

 1. Brawo!!! Ludzie powinni walczyć o swoje!! Mam nadzieję że wszystko się uda!!! Brawo dla Adokata!!

 2. To państwo się dzieli na pobierających socjal, pracowników wiecznie wyzyskiwanych i narzekających na pracodawce i firmę, na właścicieli firm i przedsiębiorców inaczej zwanych wyzyskiwaczami i złodziejami 🙂 Ale jak takiemu pracowitemu pracownikowi zadasz pytanie czemu sam nie założy firmy to Ci powie że mu się nie chcę a na prawdę ma IQ ameby żeby coś takiego zrobić i zaryzykować ale będąc pracownikiem ma 2 mil pomysłów komu się należy podwyżka i czemu on tak mało zarabia XD Kiedyś to się yebnie i ten pies (przedsiębiorcy) pozbędzie się tych pcheł i pasożytów.

 3. przedsiębiorcy, to nie jest w porządku jak się normalnie zalogowałem po 10 i mam poświadczenie złożenia wniosku na 6 stron

 4. chcieliście prawa po kaczemu to macie

 5. nikt wam tyle nie dał co wam pis obieca, płakał i płacić głupi ludzi. Macie swojego jareczka z mateuszem w ziobrem zawsze dziewicą. teraz do najbliższych wyborów odciski wam się na dupach porobią po waszym pisie.
  pewnie kilku kolesi nie zdążyło wskoczyć żeby złożyć wniosek i trzeba było anulować, nie bójcie się te pieniądze miały trafić do odpowiednich osób a nie do byle kogo. jeszcze psiakom na radiowozach napiszą że was chronią i wam pomagają i całkiem dobrze będzie. Proszę ciemnogrodzie macie swój pis. Osobiście uważam że platforma też by chu…a zrobiła, Jak dla mnie wszyscy z popisu powinni zająć sobie bardzo wygodne klimatyzowane pomieszczenia z kratami.

 6. Dofinansowanie dla spryciarzy i znajomków.

 7. fffffffffffffffffff

  przecież ten system lsi jest od 2015 roku dramatem ! tu powinny się zainteresować służby, kto i za co wziął kasę ! ten system jest niestabilny, nieczytelny, łatwo jest utracic dane ,nie zauważyć tego i przez to utracic dofinansowanie. zeby cos zobaczyć trzeba powiększać tysiąc razy.. a spróbujcie wysłać ten wniosek ! dodawanie pakietów, nazewnictwo, miliard niepotrzebnych plików, wgrywanie słowników. tyle lat i do tej pory nic się nie zmieniło…..

 8. wnioskodawca z Lublina

  Dlaczego nikt nie poniesie odpowiedzialności za to co się stało. Niedawno były wypłacone ogromne premie, co również spowodowało ogromne oburzenie społeczeństwa. Za co Ci ludzie dostają pieniądze? Przecież to są publiczne środki, nie można w ten sposób ich marnotrawić!
  Jak zostało zaobserwowane, że coś niepokojącego się dzieje z serwerami kilka dni przed terminem, dlatego też został przełożony na 16 z 15, trzeba było jakoś temu zaradzić. Dział IT powinien dołożyć maszyn, zwiększyć moce obliczeniowe serwerów. Przecież każdy nawet mało ogarnięty informatyk wiedział jak to się skończy. Prawdopodobnie nikt nic nie zrobił. Dlaczego? Przecież ta platforma od kilku lat działa źle i nikt nic z tym nie robi!

  • Mam nawet maila z 14. lub 15.07.2020r. od informatyka z LAWP, że system lsi2014 został zoptymalizowany i kłopoty nie powinny się już pojawiać:)

 9. jak dobrze ze pracuję w korpo i nie muszę być businessmanem po prośbie.

 10. Żenada… ale i działania tego adwokata Karol Peret były całkowiecie nieudolne… Moim zdaniem mecenas Peret zrobił sobie w Lublinie ogromną antyreklamę swoimi nieefektywnymi działaniami… Czy ktoś chciałby takiego adwokata? Ja napewno nie…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia