Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował zaparkowanego opla, w którym spał wędkarz i uciekł. Auto zaczęło się palić (zdjęcia)

Kolejny w dniu dzisiejszym wypadek na terenie Lublina, gdzie sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Ranny został mężczyzna, który spał w zaparkowanym samochodzie. Trwają poszukiwania kierowcy skody.

Do wypadku doszło w środę około godziny 12:30 na ul. Nałkowskich w Lublinie. Poruszający się tzw. starym odcinkiem drogi kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego staranował ogrodzenie pobliskiej posesji a następnie wjechał w bramę. Widząc co się stało, zaczął odjeżdżać z miejsca zdarzenia. Świadkowie ruszyli za nim.

Po chwili z impetem uderzył w zaparkowanego opla, w którym na tylnym siedzeniu spał wędkarz. Wtedy świadkom udało się dobiec do skody i starali się wyciągnąć kierowcę na zewnątrz. Ten jednak znów ruszył i odjechał. Skręcił w ul. Fulmana gdzie skoda zaczęła się palić. Porzucił więc auto na parkingu i uciekł pieszo.

Mieszkańcy powiadomili straż pożarną, na miejsce przyjechała również policja. Funkcjonariusze od razu skojarzyli oba zdarzenia. Jednak pomimo penetracji terenu, mężczyzny nie udało się zatrzymać. Ranny wędkarz został przetransportowany do szpitala. Policjanci poszukują teraz kierowcy skody.

(fot. lublin112, nadesłane – Grzegorz)

18 komentarzy

 1. Jutro sam się zgłosi. Powie, że w szoku dobiegł do Dąbrowy a tam zabłądził. Drogi szukał całą noc.

  • a może jak zobaczył że po kolizji samochód zaczyna się palić postanowił go pozostawić na jakiejś otwartej przestrzeni ( w tym wypadku parkingu ) by pożar nie wyrządził większych strat 😉

 2. tu to rzeczywiście można mówić o ucieczce z miejsca zdarzenia…

 3. I jak tu dzisiaj sobie nad zalewem robić przebieżkę? Zaraz powiedzą że to kierowca ucieka. Chociaż motywacja ciekawa……

 4. Jakież te okolice niektórych bloków paskudne. Nic tylko kostka wokół. Nawet kawałka trawnika nie ma. Wszędzie parkingi a po południu to nawet chodniki zastawione samochodami. 264000 samochodów zarejestrowanych w Lublinie. To jest koszmar współczesnych miast i tragedia ludzi żyjących całe życie jak bezdomni na parkingu.

  • Co kosztuje, by na tych wyniesionych zaokrąglonych „chodnikach” posadzić krzewy czy drzewa? Ale zamiast odrobiny zieleni jest miejsce na 4 graty więcej. O to pewnie chodzi.

 5. Spalił się bo był na F, fiejowa skodzina.

 6. Tak się kończy jeżdżenie na bombie gazowej. Najmniejsza stłuczka i idziesz z z dymem. Ale oszczędność 10gr na 100km jest ważniejsza. A mafiozi z ruskiej mafi gazowej kupują sobie wyspy za januszowe oszczędności.

  • Twoja obsesja jest fascynująca. Może jeszcze da się jakoś leczyć.

  • Możesz opisać, gdzie w tej skodzie, jest wejście do tankowania gazu? Ja go nie widzę. Średnia oszczędność, to ok. 20 zł/ 100 km. Robiący rocznie 20 tys. km oszczędza jakieś 4 tys. zł. Jest to nie najniższa miesięczna pensja. Opłaci się, pracować przez miesiąc, za darmo?

  • Pomijając głupotę twojej wypowiedzi całkiem na poważnie Ci podpowiem, że bardzo prawdopodobny jest zapłon oleju z uszkodzonego silnika lub bardzo łatwopalnego czynnika chłodzącego z układu klimatyzacji. Ostatnio jest bardzo dużo pożarów po wypadkach drogowych.

  • Nie 10 gr dziecko, a 30 zł (przy spalaniu ok. 10 l), to po pierwsze. A po drugie – gdyby w twoich wypocinach była choć krztyna prawdy, to o wybuchach samochodów z instalacją słyszelibyśmy co najmniej raz w miesiącu.

 7. Lublin miasto frustratów :/

 8. Cholerny pijak. Dobrze że spalił mu się samochód bo przynajmniej nie będzie miał czym jeździć.

 9. Czy to tego artysty szukał latający w tę i z powrotem śmigłowiec dziś po południu nad Dziesiątą?

 10. Na pewno był na bani.Jak by był trzeżwy to by nie uciekał.Przecież Skoda miała numery rej.To bez problemu ustalą adres zamieszkania uciekiniera.I po kłopocie.