Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował jadącego przed nim nissana. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

Z impetem wjechał w poruszające się przed nim auto. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Niebawem jednak uszkodzone auto odmówiło posłuszeństwa. Porzucił pojazd i uciekł pieszo.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 22 w Jastkowie. W pobliżu hotelu In Between zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący nissanem mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie w tył jego pojazdu z impetem uderzyło poruszające się w tym samym kierunku audi.

Sprawca nie interesując się losem poszkodowanych, odjechał uszkodzonym pojazdem z miejsca zdarzenia. Wyciekające z auta płyny eksploatacyjne pozostawiły wyraźny ślad, dzięki czemu szybko audi udało się odnaleźć. Stało porzucone w miejscowości Panieńszczyzna w rejonie obwodnicy. Kierowca wraz z pasażerem oddalili się pieszo.

Policjanci prowadzą teraz czynności w tej sprawie. Ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia jak też trwa poszukiwanie kierowcy audi. Za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Będzie musiał również pokryć koszty wyrządzonych przez siebie szkód. Na szczęście kierujący nissanem oraz jego pasażerka nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała.

Staranował jadącego przed nim nissana. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

Staranował jadącego przed nim nissana. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

Staranował jadącego przed nim nissana. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

Staranował jadącego przed nim nissana. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Takie to prawo nam ustalono w Polsce. Po wypadku, stłuczce, potrąceniu. Jesteś nachlany to zostawiaj samochód i lota w pole czy w las. Choćby na kolanach ale żebyś uciekł w zarośla. Jak uda mu się uciec, przeleży w stodole dwa dni, to wygrał. Żałosne, nie ? Tylko dla kogo żałosne. Ja myślę, że dla państwa…

  • Niech jeszcze sobie palce poucina to po odciskach palców nie dojdą.

   • Bardzo szybko dojdą. Może i dowód osobisty zostawić za szybą i co z tego. Za dwa dni mu mogą naskoczyć.

  • Powinno być tak że kierowca który spowodował wypadek i uciekł powinien być traktowany z urzędu jako pijany. To w jego interesie powinno być pozostanie na miejscu wypadku i oczekiwanie na badanie alkomatem przez policję. Wiem że ludzie zaraz mi zarzucą że ktoś może być w szoku itd ale 99,99 % uciekających jest po prostu nachlana i liczy że uciekając z miejsca wypadku uniknie kary po drodze powodując jeszcze większe zagrożenie bo wtedy jadą jak w amoku żeby uciec jak najdalej!

  • Wytrzezwieje to sam sie zglosi. A straty i odszkodowanie oplaca rodzice. Sam sprawca nawet nie odczuje tego wypadku.

  • Ochlaptusowi sie udalo. Ma gosc kupe szczescia.

 2. Znowu wies *** wiejskie pijane

 3. Może nie dość, ze pijany to i na kwarantannie.
  A jeśli na kwarantannie to przecież nie mógł się zatrzymać i mieć kontakt z innymi ?

 4. Fątaś młodszy

  Z uwagi, że kierowcami są też posłowie, senatorowie, ministrowie, derechtory różnych departamentów i apartamentów, sędziowie, prekuratory, a nawet „dobrodzieje” i „duszpasterze”, nie można zmieniać Prawa o Ruchu Drogowym na ich drastyczną niekorzyść.
  Dlatego z tak ulgowych praw może korzystać pomniejsza szwołoc, warcholstwo i patologia.

  • … jak też , ów wymienionych świętych krów , ich rozpieszczone bezstresowo bachory . I jak tu karać dzieciaka np. sędziego czy prokuratora . Furtki muszą być .

  • Po prostu ciekawe

   W punkt. A swoją drogą ciekawe dlaczego ustawodawcy tak zależy na śmiesznie niskich karach i takich unikach dla sprawców ?

 5. Czarna kto to jechał tym łałdi ?

 6. A pies z nimi tańcował i małe pieski! Ja sobie siedzę domku. Mam swoją wodę , mąkę , jaja, mięso , prąd . Popijam nalewkę wiśniowa i śmieję się z tych cymbałów co to latają po świecie w poszukiwaniu kłopotów!

 7. Zachowanie kierowcy audi oczywiście naganne,ale chciałbym zwrócić przy okazji uwagę na inną sprawę. Na odcinku starej 17 w tych okolicach wręcz nagminne jest wymuszanie pierwszeństwa przez włączających się do ruchu z dróg podporządkowanych. Często tamtędy jeżdżę i kilkakrotnie byłem zmuszony do gwałtownego hamowania.Najczęściej przy skrzyżowaniu z drogą na Sieprawice.Myślcie trochę ludzie!

  • Ale masz świadomośc że tam są ograniczenia do 70 ,60 i 50. Jadąc przepisowo umożliwiamy bezpieczne właczenie się do ruchu pojazdom z dróg podporządkowanych, Jadąc bardzo szybko ,a takich tam nie brakuje bo droga pusta utrudniamy to właczenie lub czynimy niebezpiecznym dla nas samych również. Po to miedzy innymi są ograniczenia prędkości aby ci z dróg podporządkowanych mogli bezpiecznie wyjechać na droge z pierwszeństwem. Problem w tym że bydło za kierownicą jak widzi prostą pusta drogę to uważa tych co postawili ograniczenia prędkości za idiotów, tymczasem to oni sami tymi idiotami SĄ

   • Jasne.Zwłaszcza jadąc firmowym busem,rozwijam tam prędkości nadświetlne. Taki cymbał po prostu uważa,że jeśli zdąży zająć pas ruchu przed tobą,to wszystko jest O.K. Tymczasem nawet jeśli poruszający się drogą z pierwszeństwem pojazd jest zmuszony do hamowania jest to klasyczne wymuszenie.Chyba pora kupić wideorejestrator,zamiast tracić czas na głupie dyskusje.

 8. Za ucieczkę z miejsca zdażenia drogowego sakcja przewidziana jest w wysokości sanlcji jazdy po pojaku.W tym sensie ucieczka jest bezcelowa.

 9. „Cuchnący młot” takim faj…fusem się urodził i takim zdechnie i Audi czy inne „takie” tego nie zmieni!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo