Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował BMW znaki i 11 zaparkowanych aut, potem uciekł. Otrzymał 10 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów

Za spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stanął przed sądem 38-letni Paweł S. z Lublina. Mężczyźnie nie udało się udowodnić prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Został skazany na grzywnę, otrzymał też blisko roczny zakaz prowadzenia pojazdów.

45 komentarzy

 1. Pewnie ma adwokata albo sędziego w rodzinie. Dziadka za cukierka chcieli wsadzić na 2 lata do mamra a tu 10 miesięcy- śmiech na sali..

  • jak nie potrafili go przez kilka dni namierzyć zanim wytrzeźwiał, to jak udowodnić że pił? na ile go mieli wsadzić za spowodowanie kolizji bez żadnych ofiar? jakby był dobrze poukładany, to by mu pouczenie bez mandatu dali a nie 10 miesięcy

 2. Niezła podpowiedź dla wszelkiej maści opijusów za kierownicą: spowodowałeś po pijaku wypadek – UCIEKAJ !!!
  brawo sądy

  • a gdzie widziałeś, żeby pijany kierowca w stanie, w którym zdołałby uciec, zaczekał na przyjazd policji? każdy kto tylko może próbuje uciec, żadna nowość

 3. Prędzej czy później g… spłynie do szamba. Tam gdzie jego miejsce !

 4. Gość jakby wygrał kilkadziesiąt tysięcy w lotto. Pewnie straty będą kosztować ładną kasę, a klient stracił prawko na 10 miesięcy. Nigdy w życiu nie należy się zatrzymywać po pijaku. Trzeba uciekać. Jak już się nie da samochodem to na nogach, choćby na czworaka. Uciekniesz-wygrałeś. Takie mamy prawo. Trzeba z niego korzystać.

  • Otóż to. Zawsze WARTO UCIEKAĆ, bo nawet jak przyjdą do ciebie choćby pol godziny później, to już sąd nie przyklepie jazdy po pijaku. Można powiedzieć, że alkohol się wypiło po wypadku. Zawsze trzeba uciekać.

  • Sami „znawcy” tematu.
   Ubezpieczyciel ma prawo do regresu w przypadku oddalenia się z miejsca zdarzenia i na pewno skorzysta. Czy ten koleżka zapłaci to już inna sprawa.

 5. Nadzwyczajna kasta rządzi i uczy

 6. no to teraz hulaj dusza piekła nie ma byle sie nie dać złapać i nie składać wyjaśnień – BRAWO
  jakby sie ubezpieczyciel rzucał to go zmieniasz – PROSTE

 7. warto wiać z miejsca…

 8. Bimber …miał rację ładnie s
  Wyhuj…wszystkich nie zapłaci nic.
  ..tojest polska przez małe p….

 9. Lepiej trzeba zrobić zrzutkę dla Pana Pawła.S żeby miał czym jeździć a nie pisacy jakieś głupoty może chłop był w szoku i dla tego uciekł a nie odrazu że pijany,celebryta itd.