Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przebił renaultem ogrodzenie i zdemolował posesję. Miał blisko 3,5 promila (zdjęcia)

Kompletnie pijany kierowca zdemolował posesję w miejscowości Gródek Szlachecki. Mężczyzna wsiadł za kierownicę renaulta mając blisko 3,5 promila.

Wczoraj po godzinie 19 w miejscowości Gródek Szlachecki kierowca pojazdu osobowego marki Renault wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymał się na niej.

Interweniujący na miejscu policjanci zastali przy pojeździe 37-latka. Na początku mężczyzna mówił mundurowym, że nie on kierował, ale po chwili przyznał się, że siedział za kierownicą w chwili zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca gminy Siemień blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. 37-latek stracił już prawo jazdy i za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie też kary za spowodowanie kolizji drogowej.

Przebił renaultem ogrodzenie i zdemolował posesję. Miał blisko 3,5 promila (zdjęcia)

Przebił renaultem ogrodzenie i zdemolował posesję. Miał blisko 3,5 promila (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

3 komentarze

  1. Cieee chorrroba !!!

    A już wielokrotnie pisałem: ” Ludzie, nie czekajcie, aż Wam drzewa przed chałupami wyrosną i zaczną bronić Waszych włości, stawiajcie jakieś solidniejsze płoty, słupy, wkopujcie kawałki szyn kolejowych… bo co raz jakiś męczennik motoryzacji komuś do obory, albo nawet do sypialni wjedzie (może sie zdarzyć, że podczas bzykania własnej żony)”.

  2. Głupi siniak . A mógł uciec i dostałby tylko grzywnę i zatrzymanie PJ na 10 miesięcy . Czytaj wyrok BMW-Felin.

  3. Tak długo to trwało…jazda po pijaku tego Pana…wszyscy widzieli nikt nic nie zrobil….
    Szkoda matki ktora robiła wszystko żeby wyprowadzić syna na ludzi!!! Całe szczęście że nie zrobil krzywdy innym.