Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Po co stać w korkach. Kierowca BMW pokazuje jak się jeździ po Lublinie

Po raz kolejny nasi czytelnicy przesyłają do nas nagrania z zamontowanych w samochodach kamer. Niekiedy wyczyny co niektórych kierowców wymagają potępienia.

68 komentarzy

  1. Aaron Fleischmann
    Ocena: 0

    To że kierowca prowadził BMW to, oczywiście, czysty przypadek i w żadnym razie nie należy wysnuwać na tej podstawie wniosków, że tą marka samochodu jeżdżą same chamy, prostaki i debile.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia