690 680 960

Sprzedajecie różne przedmioty w Internecie? Tak wygląda korespondencja z oszustem (zdjęcia)

Mieszkaniec Puław chciał sprzedać przez Internet łóżko dziecięce. Niestety w wyniku działania oszusta mężczyzna stracił 4500 złotych. Policjanci prezentują, jak wygląda korespondencja z oszustem.

19 komentarzy

 1. Dziwić się dziadkom na wnuczka,tępota

 2. Wpisujcie tam fejkowe dane, niech Ci oszusci się gotują, im więcej czasu stracą na taką zabawę w kotka i myszkę, tym może mniej im się bedzie opłacało brnąć w takie oszustwa.

  • Ale jesteś naiwny :p

   Oszustowi się nie będzie chciało oszukiwać bo chłop lewe dane wpisał xD

 3. Ludzie, przecież to oczywiste, że jakieś cudaczne sposoby zakupu/dostawy produktu na OLX, Vinted, czy innych portalach ogłozeniowych to podejrzane techniki. Po to jest taki, a nie inny portal, żeby bezpiecznie kupić poprzez tamtejsze sposoby – poprzez pośrednictwo portalu. To nie zawsze zapewnia bezpieczeństwo, ale coraz częściej pojawia się usługa (dodatkowo płatna) zabezpieczenia obu stron transakcji. Takie uleganie manipulacji i kombinacjom to naiwność i frajerstwo. Tak jak doplaty 30 gr do przesyłki, albo opłaty za prad (czyli inne klikania w nieznane linki).

 4. Taki frajer co klika w link i loguje się do swojego konta powinien zostać uśpiony jak kulawy koń żeby wadliwych genów nie powielać. Tyle trąbią w telewizji, ale może w tvpis nie trąbią, a poziom intelektu typa właśnie pasuje do zwolennika obecnego rządu.

Kursy walut

 • USD 4.1903zł -1.17%
 • GBP 5.2543zł -0.31%
 • EUR 4.5148zł -0.36%
 • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas