690 680 960

Sprawca śmiertelnego potrącenia mógł odjechać w kierunku Lublina. Policja prosi o pomoc świadków

Rzeszowska Policja prosi o pomoc świadków śmiertelnego potrącenia 53-letniego mężczyzny. Sprawca nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca zdarzenia.

Do śmiertelnego potrącenia doszło 1 października br. tuż po godz. 21 w miejscowości Łazory w gminie Harasiuki. 53-letni mężczyzna został potrącony przez auto osobowe i w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Ciało zostało znalezione na drodze w pobliżu posesji nr 118.

Kierowca uczestniczącego w zdarzeniu pojazdu, nie zatrzymał się i odjechał z miejsca wypadku.

Na miejscu zostały zabezpieczone elementy pojazdu. W toku prowadzonego śledztwa ustalono, że prawdopodobnie pochodzą z lewego nadkola samochodu marki opel insignia. Policjanci nie wykluczają, że sprawca wypadku mógł odjechać w kierunku Biłgoraja (Lublina).

Pojazd został uszkodzony i będzie wymagał naprawy. Policjanci sprawdzają warsztaty samochodowe. Świadkowie lub osoby mogące mieć wiedzę w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nisku, telefon: (15) 87 75 310 lub telefon alarmowy Policji 997.

Większy widok mapy2014-10-21 18:23:36
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Sqrwysyństwo w czystej postaci, mam nadzieję że jak najszybciej ten morderca za to beknie. I to porządnie.

 2. Dlaczego takie informacje są podawane 21 dni po fakcie ? Samochód pewnie już dawno wyklepany….

  • Pozostaje mieć nadzieje, że policja w między czasie coś robiła bo jeśli nie to masz racje samochodzik już może wyglądać jak prosto fabryki

 3. Opel Insignia? hmm… takimi brykami nie jeżdżi zwykła masa robocza;jakiś biznesmen,prezes,dyrektor?

 4. ewentualnie nieoznakowane miśki 🙂 niestety insygnia to bardzo popularny samochód. Wbrew pozorom za taką cene dostajemy bardzo sympatyczny samochód – z zewnątrz wygląda drapieżnie i elegancko, natomiast w środku jest bardzo komfortowo…

  teraz to już i klasa średnia może sobie pozwolić na takiego opelka

 5. Ja nikogo nie bronię ale ciekawy jestem jak większość z was dzieci klepiące w klawiatury zachowałaby się w chwili kiedy potrącilibyście śmiertelnie człowieka. Nie sądzę żeby ów człowiek zimno wzruszył ramionami wsiadł i odjechał, raczej roztrzęsiony emocjami odjechał w strachu co będzie dalej, umarłemu nie pomoże a wizja kłopotów sprawia że ze strachu traci się zdolność trzeźwego myślenia. Niektórzy piesi sami proszą się o śmierć na drodze łażąc po zmroku bez latarek albo elementów odblaskowych.

 6. Sie obudzili dopiero.a co do tej pory robili i jakie zbierali dowody w tej sprawie.Nie chciało się,a teraz głupka szukają.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…