690 680 960

Spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu lubartowskiego

W środę 25 stycznia o godzinie 10:00 w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego przy ul. Słowackiego 8 w Lubartowie, rozpocznie się spotkanie przedstawicieli Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego z przedsiębiorcami.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich właścicieli firm z terenu powiatu lubartowskiego. Dotyczyć będzie możliwości współpracy z LPNT w zakresie uruchomienia, prowadzenia i rozwoju własnej działalności oraz transferu technologii.

Wydarzenie potrwa dwie godziny. Rozpocznie je powitanie przeprowadzone przez prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego Magdalenę Stachyrę. Następnie radca prawny LPNT Bogna Bakalarz przedstawi informacje dotyczące tego, gdzie szukać informacji dotyczących założenia, rozwoju oraz finansowania działalności. .

O godz. 10.50 Michał Banasiewicz, Dyrektor ds. infrastruktury i administrowania obiektami LPNT, przedstawi informacje związane z Inkubatorem Technologicznym i jego ofertą dla młodych przedsiębiorców. Natomiast o godz. 11:30 zaplanowano wykład Joanny Majewskiej, specjalisty ds. projektów LPNT, pn. „Transfer technologii kluczem do rozwoju przedsiębiorstw” dotyczący kompleksowych usług doradczych dla przedsiębiorców. Po wykładzie będzie też sesja pytań.

(fot. materiały organizatora)

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas