Spore zmiany w rejonie przebudowywanego skrzyżowania. Ul. Krochmalna zostanie zamknięta dla ruchu

Dzisiaj wieczorem zamknięta zostanie ul. Krochmalna w Lublinie. Dla kierowców oznacza to konieczność korzystania z objazdów. Na zmiany muszą się tez przygotować pasażerowie komunikacji miejskiej.

W piątek w godzinach wieczornych zamknięta dla ruchu zostanie ul. Krochmalna w Lublinie. Chodzi o odcinek w rejonie przebudowywanego skrzyżowania z ul. Diamentową. Drogowy zaplanowali, że odpowiednie znaki oraz bariery uniemożliwiające przejazd, ustawione zostaną około godziny 20. Przez całą noc układana będzie kanalizacja sanitarna.

Co ważne, aby prace te powodowały jak najmniejsze utrudnienia w ruchu, w sobotę rano ulica zostanie otworzona. Jednak wieczorem znów pojawią się robotnicy, aby przez całą noc kontynuować prace. W niedzielę rano znów będzie można jeździć przez ulicę Krochmalną.

Zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, jadąc od strony ul. Diamentowej będzie można skręcić w prawo, w ul. Krochmalną w kierunku dworca PKP. Z kolei kierowcy poruszający się od strony ul. Jana Pawła II będą musieli skręcić w lewo, w ul. Nadbystrzycką. Objazdami kursować będą również autobusy i trolejbusy komunikacji miejskiej.

Trasa autobusów linii nr 11 zostanie skrócona do pętli przy ul. Inżynierskiej, co oznacza, że nie będą one kursować na odcinku od ul. Inżynierskiej do os. Widok. Linia nr 13 w kierunku Czechowa pojedzie z ul. Jana Pawła II przez Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową, Gazową do Placu Dworcowego, zaś w kierunku os. Poręba z Placu Dworcowego przez ul. Gazową, Stadionową, Muzyczną, Nadbystrzycką do ul. Jana Pawła II. Autobusy linii nr 15 w obu kierunkach kursować będą przez ul. Narutowicza, Muzyczną, Stadionową, Krochmalną i Diamentową.

Linia nr 37 w obu kierunkach pojedzie ul.: Jana Pawła II, Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową i Krochmalną do ul. Diamentowej. Linia 38 w obu kierunkach kursować będzie ul: Jana Pawła II, Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową i Krochmalną do ul. Diamentowej. Podobną trasą skierowane będą autobusy linii nr 40, które z ul. Narutowicza skręcą w ul. Muzyczną. Linia nr 45 w kierunku Węglina z Placu Dworcowego zostanie skierowana przez ul: Gazową, Stadionową, Muzyczną, Nadbystrzycką do Jana Pawła II zaś w kierunku ul. Metalurgicznej z ul. Jana Pawła II przez Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową, Gazową do Placu Dworcowego.

Trolejbusy linii nr 157 w obu kierunkach kursować będą z ul. Zana przez Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową i Krochmalną do ul. Diamentowej. Taki sam objazd wyznaczono dla linii nr 160. Z kolei linia nr 161 w kierunku Felina pojedzie ulicami: Zana, Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową, Młyńską do Placu Dworcowego, a w kierunku os. Poręba Młyńską, Stadionową Muzyczną i Nadbystrzycką do ul.Zana. Linia nocna N1 w obu kierunkach przejazdu kursować będzie od ul. Jana Pawła II przez ul. Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową, Krochmalną do Diamentowej. Warto jednak pamiętać, że autobus linii N1 na trasie objazdowej nie będzie się zatrzymywał na
napotkanych przystankach.

(fot. lublin112)
2018-08-24 18:30:55

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Hej geniusze! A jadąc od strony Krochmalnej będzie można osobowym skręcić w lewo w Medalionów (dotychczas zakaz)???

 2. Niech się wezmą za robote drogowcy

 3. Poinformowali na 1h przed zamknięciem to mają teraz buraki zlewę i pioruny!!! Hahahaha!!!

 4. Etam, Jechałem dziś tamtędy o 8:30 i jak była otwarta tak jest.

  • Mrowa, a wystarczy tylko przeczytac 😉
   „Drogowcy zaplanowali, że odpowiednie znaki oraz bariery uniemożliwiające przejazd, ustawione zostaną około godziny 20. Przez całą noc układana będzie kanalizacja sanitarna.

   Co ważne, aby prace te powodowały jak najmniejsze utrudnienia w ruchu, w sobotę rano ulica zostanie otworzona. Jednak wieczorem znów pojawią się robotnicy, aby przez całą noc kontynuować prace. W niedzielę rano znów będzie można jeździć przez ulicę Krochmalną.”

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online