Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ugodził sąsiada nożem i poszedł do domu

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Ulhówek, który nożem ugodził swojego sąsiada. 42-latkowi grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności.

W czwartek w jednej z miejscowości w gminie Ulhówek doszło do groźnego zdarzenia. Podczas kłótni sąsiad ugodził sąsiada nożem.

Policjanci ustalili wstępnie, że sąsiedzi mieszkający w jednym bloku pokłócili się i doszło między nimi do awantury i szarpaniny. Rodzina rozdzieliła szarpiących się mężczyzn. Jeden z nich został przy budynkach gospodarczych, a drugi poszedł do swojego mieszkania. 42-latek uważał, że kłótnia nie zakończyła się po jego myśli i wrócił pod budynki gospodarcze. W pewnej chwili brat poszkodowanego 46-latka zobaczył jak ten pada na ziemię i trzyma się za brzuch, a sąsiad stoi nad nim z nożem. 42-latek odrzucił nóż na asfalt i wrócił do domu.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na stół operacyjny.

Policjanci zatrzymali sprawcę ugodzenia. Zbadali jego stan trzeźwości. Okazało się, że w organizmie ma prawie 2 promile w organizmie. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

Jutro 42-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Przestępstwo usiłowania zabójstwa zagrożone jest karą do 25 lat pozbawienia wolności.

2018-08-24 18:11:04
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

 1. po wyglądzie widać że to dusza chłop , muchy by nie zabił. Winny jest ten sąsiad , musiał go wkurzyć

  • Arcy Primas A'Prilis

   Obaj to dobrzy ludzie, jak jeden czy drugi idzie przez wieś to każdemu dzień dobry powie, a śmieje się przy tym jak do sera

 2. Amerykanin w ciąży się zdenerwował.

 3. West side ulhówek

 4. Mnie zastanawia inny aspekt sprawy…
  Mamy XXI wiek, a ludzie w naszej ponoć nowoczesnej i cywilizowanej Ojczyźnie do załatwiania takich czy innych spraw używają tak prymitywnych rodzajów broni jak podczas wojny UPA i jej „rezuny” stosowali przy eksterminacji Polaków.
  Gdyby mieli możliwość posiadać np. kije bejsbolowe bez pozwolenia, które jak wiadomo są o wiele nowocześniejsze niż maczugi, nie musiałby używać przestarzałej maczug.

 5. 25 hehe, koleś zrobił z drugiego sito nożem, nie pamiętam ile było w twarz, oka nie było, który był śmiertelny nie pamiętam, wyrok 15.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo