Spore zainteresowanie Giełdą Mieszkań. Liczyła się lokalizacja i metraż

Odbywająca się w miniony weekend w Lublinie Giełda Mieszkań przyciągnęła setki osób, zainteresowanych własnym domem lub mieszkaniem. Wiele osób zapoznawała się z ofertami, byli też zdecydowani na zawarcie transakcji.

W sobotę i w niedzielę w Galerii Gala w Lublinie odbyła się kolejna już edycja odbywającej się dwa razy w roku Giełdy Mieszkań. Każdy zainteresowany kupnem mieszkania lub budową swojego domu, miał możliwość zapoznania się z kompletnym przeglądem lubelskiego rynku nieruchomości. Wśród wystawców byli wszyscy aktywni deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe czy też biura nieruchomości. Ofertę uzupełniały firmy zajmujące się projektowaniem i kompleksową budową domów a także instytucje finansujące tego typu inwestycje oraz banki. Zainteresowanie klientów było duże, jak wyjaśniali wystawcy, klienci najczęściej pytali o małe mieszkania. Przy wyborze zwracano uwagę również na lokalizację.

Portal lublin112 był patronem medialnym wydarzenia.

(fot. lublin112)
2016-03-14 23:43:24

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Małych mieszkań ludzie szukają bo często mniejszy kredyt no i koszty utrzymania mniejsze. Niby tak fajnie, super ale barometrem kondycji gospodarczej jest także rynek nieruchomości. Też zastanawiałem się nad nowszym większym mieszkaniem ale jak z ZUS dostałem informację o prognozowanej emeryturze to i z utrzymaniem obecnego będę miał potem problem…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!