690 680 960

Sondażowe wyniki wyborów dla województwa lubelskiego. Znacząca przewaga Andrzeja Dudy

Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich wskazują, że mieszkańcy województwa lubelskiego znacznie chętniej głosowali na Andrzeja Dudę niż na pozostałych kandydatów. Obecnie urzędujący prezydent uzyskał ponad 50 proc. poparcie.

61 komentarzy

 1. mlodziez dofiasowana lub bedaca na utrzymaniu rodzicow ,,lewituje” i glosuje na trzaskowskiego hholownie etc ludzie ktorzy wiedza skad sie biora pieniadze maja jakis dorobek zyciowy glosuja realnie rozsadnie!

  • Mam nadzieję, że nie sugerujesz, że tym rozsądnym wyborem jest Duda i PiS? Każdy rozsądny człowiek wie, że pieniądze na 500+, 13 emeryturę i inne obiecanki nie biorą się z powietrza. Wszystko to finansują pracujący ludzie płacąc coraz wyższe podatki i płacąc coraz więcej za codzienne zakupy bo muszą pokryć nowe obciążenia wprowadzane dla przedsiębiorców.

 2. jaki pan taki kram! przysłowia mądroscia narodow! mlodziez chce by w polsce była jedna wieeelka trzaskowianka-czajka! smrod i beznadzieja!strojenie min i pozoranctwo

  • A starym dziadom marzy się powrót komuny. Chcą aby alkohol był dostępny po 13 i duży socjal, to nic że za ta 500+ mogą kupić coraz mniej. Oni kradną więcej niż poprzednicy, ale chociaż się dzielą.

   • tylko, że to właśnie kodowcy pierwsi wyciągają łapska po rządowe wsparcie – hipokryci bez żadnych zasad moralnych

 3. Skoro dzieki senatowi jeszcze nie po wyborach to niech grodzki fan po..bow zaplaci za zmarnowane karty wyborcze i poniesie koszta drugiej tury zamiast czepiac sie Sasina.

  • „Skoro dzieki senatowi jeszcze nie po wyborach to niech grodzki fan po..bow zaplaci za zmarnowane karty wyborcze i poniesie koszta drugiej tury zamiast czepiac sie Sasina.”
   Chyba coś Ci się pozajączkowało. To Grodzki nakazał bez podstawy prawnej drukowanie kart do głosowania? Może ja sobie coś wydrukuję na koszt podatników i Ty ze swoich własnych zapłacisz?
   Zastanawia mnie jedno. Skoro wybory już „macie w kieszeni”, to dlaczego tak zaciekle szczujecie? Róbcie tak dalej w swej nienawiści i zaciekłości, a 12 lipca rzeczywiście „wygracie”.

   • Ale to ty szczujesz w tym momencie

   • przecież tu nie ma z kim wymieniać argumentów…dla nich pieniądze biorą się z zasiłków i zapomóg…i na dodatek to rząd im da je…nigdy ich nie musieli zarobić naprawdę sami…postarać się żeby było gdzie i jak i znaleźć klientów…to ich przerasta…wolą parę groszy na jakimś etacinie i zasiłek…nie widzą, ze zmierzamy do totalitaryzmu…jest szczujnia na sądy…na nauczycieli, na lekarzy…będziemy mieć głupie, zacofane, niewykształcone społeczeństwo…wierzące w to co wymyśli Kurski…

    • A co będziemy mieli za PO? Wysokie ceny i małe zarobki po wprowadzeniu euro. Społeczeństwo polskie zepchnięte na margines gdzie emigranci i mniejszość seksualna będzie miała większe prawa do tego kraju. Kastę rządzących nie podlegających żadnemu prawu. To ma być demokracja?

  • I tacy ludzie mogą głosować… nie znam słów uważanych powszechnie za wulgarne aby opisać twoją głupotę.

 4. A pisówki w komisjach niech zakładają maseczki.

 5. Rafał pod żyrandol

 6. Brak słów. Kupieni za własne 500 plus….

 7. Poczytałem komentarze.
  Biedna ta Polska. Jak ma być dobrze jak między ludźmi jest tyle nienawiści i zawiści. Każdy ma prawo do swojego zdania. Jeśli ktoś ma inne zdanie to ludzie są gotowi wydrapać oczy. To jest chore… Tak naprawdę wszystko ocenią kolejne pokolenia……

 8. Brawo! Niech dalej sponsorują Rydzyka, kościół, TVP, i budują wieże. No i niech jeszcze Szumowski sprowadzi maseczki bo drugi etap pandemii nadchodzi.

 9. prezydent kół gospodyń wiejskich , buhahahahahahaha

 10. Wiadomo w lubelskim przewaga ciemnego elektoratu PiS dającego się przekupić 500+. Wstyd

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas