690 680 960

Sondażowe wyniki wyborów dla województwa lubelskiego. Znacząca przewaga Andrzeja Dudy

Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich wskazują, że mieszkańcy województwa lubelskiego znacznie chętniej głosowali na Andrzeja Dudę niż na pozostałych kandydatów. Obecnie urzędujący prezydent uzyskał ponad 50 proc. poparcie.

61 komentarzy

 1. A z czyich pieniędzy te 500+ dla darmozjadów? Czy kiedyś rodzice nie uczyli, nie żywili swoich dzieci i dodatkowych 500+ nie dostawali?

 2. Andzej Trzaskowski Jazzmen był pieszczochem komunistycznej władzy solidnie rozpieszczanym za służebność, Przykład drogi apartament Na Starówce w Warszawie. Matka Teresa z Domu Arens nie wiele wiadomo od roku 1960 była kapusiem SB. pod ps. Justyna
  Każdy zagłosuje jak uważa i nie ma się co wyzywać, bo to tylko pokazuje jak naprawdę Polacy między sobą się gryzą,

 3. Chrońmy naszą kulturę! Chrońmy naszą pamięć i wartości Narodowe! Chrońmy nasze rodziny, a szczególnie nasze dzieci! Nie można do tego dopuścić by partia która jest za aborcją i wzorem z Zachodu popiera eutanazję demoralizowała nasze dzieci i wprowadzała w naszym kraju niemiecko-radziecką politykę zagraniczną. Trzaskowski w Warszawie jako prezydent NIC nie zrobił, a roztrwonił tylko pieniądze podatników.

  • Przed czym ty tak chcesz chronić te nasze dzieci! kto wam tak zagraża kijem od szczotki nikt tego nie chce tknąć. Chyba, że pedofile w sukienkach ale to spoko to nasi, chowaj jak chcesz i wedle swoich ideologi i przestańcie pi……ić o wyimaginowanym zagrożeni rodzin i dzieci bo już rzygać się chce od tego bełkotu.

 4. W lubelskim dalej myślą że 500 + jest za darmo i od rządu…

  • ProstyRealistaCoChowaCzasemBadacz

   Przeciez teraz nawet Po nagle mówi ze 500plus zostanie a 5 lat szczuli zenujace przy wyborach obiecuja nagle ze to zostanie ba dadza wiecej załosni fanatycy imigrantow i ciepłych kolesi .Głosuje dalej na Pana Dude lepszej opcji nie ma pozdro z Lublina Panie Prezydencie

  • Ciemnota wyborców PO… „w Lubelskiem wygrał Duda bo głosują bo emeryci i starzy ludzie”, a potem „Duda wygrał w Lubelskiem bo 500 plus…”, nawet nie możecie się zdecydować na jeden rodzaj propagandy.

 5. Głosowanie na Trzaskowskiego to wetowanie wszystkich przedsięwzięć rządu w naszym regionie np. s-budowa 19. A będą kolejne ustawy, aby dokończyć i nowe działania dla nas szarych ludzi. Trzaskowski napewno dla zasady, że trzeba szkodzić PiS będzie wszystko po chamsku z ironicznym uśmieszkiem wetował Tak więc 12 lipca wszyscy popieramy Dudę. Inaczej znów Trzaskowski nam powie a ch z tą Polską wschodnią.

  • Tylko pis nic nie zrobił dla naszego regionu. Wszystkie umowy na ekspresówki podpisano za tego złego poprzedniego. W TVP o tym sie nie dowiesz.

   • Już nie kłam nie kłam… zapomniałeś już jak odkładali w 2010 budowę s17… co się Żuk musiał upominać, że mu marginalizują województwo? To że podpisali umowy i potem zwlekali 5 lat to jest tylko DOWÓD, że PiS zabrał się za realizację tego co PO obiecało, a potem pokazało środkowy palec.

 6. Komuchom marzy się ” eldorado” a Kamasz pewnie wróci do zawodu ” znachora”😀😀

 7. PSL dostało środkowy palec od chłopków, może się w końcu obudzi, że wieś co by dla nich nie zrobili to wybierze dudę i pis bo ksundz tak karze.

  • PSL pod rękę z Biedroniem, odjechało pociągiem do Europy, machając lekceważąco na pożegnanie, więc ich chłopi pożegnali.

  • „karze”?!
   Karać to pewnie będzie dopiero, jak wybory będą nie po jego myśli… 🙂

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas