690 680 960

Śmiertelny wypadek na krajowej 19. Autobus potrącił rowerzystę

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wieczorem koło Janowa Lubelskiego. Rowerzysta zginął potrącony przez autobus.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 18 w miejscowości Łążek Ordynacki w powiecie janowskim. Rejsowy autobus z pasażerami potrącił jadącego rowerem mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia, kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący autobusem był trzeźwy. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Kierowcy jadący drogą krajową nr 19 Janów Lubelski – Nisko mogą spodziewać się utrudnień. Zablokowany jest jeden pas ruchu, samochody przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112)
2015-11-08 19:36:39

12 komentarzy

  1. Może te pajace co się zwą policją zamiast tylko polować na prawa jazdy wezmą się za kolarzy ze wsi co bez żadnych oświetleń jeżdżą bo to ni pierwszy i ostatni taki przypadek zwłaszcza że wcześniej teraz robi się ciemno i dochodzą do tego mgły.

  2. a skąd wiesz że miał oswietlenie ?

  3. Wyrazy współczucia dla kierowcy autobusu.

  4. a jeszcze w Lublinie odebrałem od niego pezesylke,byl to Express BI 0XXXC szkoda kierowcy ale autokar to był duży nie jakiś tam H11

  5. Jechałem tą drogą po wypadku i zastanawia mnie jedno, dlaczego Policjanci nie wyznaczyli objazdu zwłaszcza, że było to możliwe. Mogliby spokojnie pracowac a kierowcy przynajmniej osobowek nie stali by w korku. Ja pojechałem objazdem choć nie znam tej drogi, pojechałem za innymi kierowcami znającymi okolice. Czy to nie jest rola Policji zeby wyznaczyc alternatywny przejazd?

  6. Jechałam tym autobusem. Rowerzysta był pod wpływem alkoholu, bez jakiegokolwiek oświetlenia. Bardzo mi szkoda kierowcy ponieważ jechał bardzo dobrze, spokojnie i powoli.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel