Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia z audi. Pięć osób poszkodowanych (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnego wypadku, jaki miał miejsce wczoraj między Tomaszowem Lubelskim a Hrubieszowem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 14 w miejscowości Wożuczyn w powiecie tomaszowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 850 Tomaszów Lubelski – Hrubieszów zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący dacią 52-letni mężczyzna poruszał się od strony Rachań. Wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, którego kierowca nadjeżdżał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowanych zostało pięć osób. Pomocy medycznej potrzebowały dwie pasażerki dacii oraz troje pasażerów audi. Badanie alkomatem wykazało, iż obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia z audi. Pięć osób poszkodowanych (zdjęcia)

7 komentarzy

  1. „nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu aŁdi, którego kierowca nadjeżdżał z naprzeciwka” – powinno być: „nadlatywał z naprzeciwka”

  2. Następna Święta Krowa z pierwszeństwem. Ciekawe, jak taka ameba radzi sobie w życiu, gdy porusza się o własnych nogach? Czy też tak swoje pierwszeństwo egzekwuje?

  3. To niesprawiedliwe. Głupie przepisy. Znowu policja uzna za winnego kierującego samochodem.

  4. Pewnie wina tego z Audi bo szybko jechał i skręcający nie mógł go zauważyć :/
    A tak na serio to bardzo często nie ma znaczenia czy motocykl czy samochód – ludzie nie patrzą dobrze, czy to w lusterka czy przed siebie i takie są efekty, ale najłatwiej zgonić na motocykle i ich prędkość tylko, że akurat tu jest auto, ale to pewnie tez dla wielu tylko wyjatek od reguly.

  5. Komentarze typu ,,nie wiem ale się wypowiem” kierowca audi nie jechał za szybko, a prawdopodobnym powodem wypadku był zawał kierującego z daci. I dlatego wolno skręcał i doszło do wypadku. Niegdzie tego nie ma ale oprócz kierowcy audi trafili do szpitala.

    • A ja widziałem czarne Audi jak jechało ile fabryka dała w wozuczynie w zabudowanym

  6. Kierowca audi jechał za szybko, prowadzący dacii nie mógł go zauważyć ponieważ audi wyjechało zza góry. Wystarczy spojrzeć, że dacia już w połowie przejechała zakręt, ale jak widać coś ze strony prowadzącego audii musiało zawinić.

Dodaj komentarz