Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejna akcja lubelskich „łowców głów”. Tym razem wpadł gwałciciel (foto)

Lubelscy policjanci zajmujący się ściganiem ukrywających się przestępców zatrzymali dziś rano ściganego listem gończym gwałciciela. Mężczyzna od razu trafił do zakładu karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali kolejnego ukrywającego się przestępcę. Tym razem wpadli na trop 41-latka, który był ścigany za gwałt, do jakiego doszło w powiecie bialskim.

W ostatnich dniach policjanci ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w jednej z podlubelskich miejscowości. Dziś rano udali się na miejsce i dokonali aresztowania poszukiwanego. Od razu został on przetransportowany do zakładu karnego.

Jak wyjaśnia podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, ścigany listem gończym 41-latek ukrywał się od stycznia bieżącego roku. Ma on do odsiadki łącznie 2 lata i 2 miesiące pozbawienia wolności.

6 komentarzy

  1. 2 lata za gwałt? Coś tu chyba nie halo?

  2. No bardzo nie halo, utylizować!!

  3. Takie mamy prawo, jak w sklepie naklejki na owocach zmienisz i uda ci się kupić 10 zł taniej, to dostaniesz ze trzy, a za majtkowe, wiadomo…

  4. Może mu trochę dała

  5. To będą najdłuższe dwa lata w jego zyciu

Dodaj komentarz