Skowieszyn: We dwóch wpadli do studni. Wyciągnęli ich strażacy

W poniedziałek po południu w Skowieszynie doszło do groźnego wypadku. Dwóch mężczyzn wpadło do studni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w Skowieszynie w powiecie puławskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tym, że dwóch mężczyzn wpadło do studni.

Najpierw w studni, na głębokości około 10 metrów, znalazł się jeden z mężczyzn, który siedział na betonowej obręczy, a następnie wszedł do niej drugi z mężczyzn, ponieważ chciał ratować kolegę. Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

Strażacy za pomocą wyciągarki wydobyli obu mężczyzn na powierzchnię i przekazali ekipom pogotowia ratunkowego. Obaj byli przytomni, trafili na obserwację do puławskiego szpitala.

2016-06-27 19:47:42
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Dodajmy, że obaj panowie byli pod wpływem alkoholu!

 2. kierownik budowy

  Pewnie chciało im się pić

 3. Antek: Do nie oznakowanej to i trzeźwy wpadnie! 🙂

 4. Czego to ludzie nie zrobią, żeby nogi wymoczyć. 🙂

 5. Do redakcji. Nie pozwalajcie niedorosłym osobom komentować. Naprawdę to szkodzi innym ludziom. Nie widział i nie wie a się odzywa.
  99% ludzi komentujących tutaj nie wie o czym mówi.

  • Ulżyło? Następnym razem czytaj tylko treść artykułu. Z drugiej strony mamy demokrację i każdemu wolno się wypowiadać. Popatrz, szósty król na rubikoniu pieprzy trzy po trzy i nikt go nie blokuje chociaż szkodzi więcej,

  • Pewne tematy muszą być ogólnodostępne.

   Źle myślisz. Tu na forum wyładują swoją agresję dokopując innym ostrymi czasami słowami. Masz już mniejsze prawdopodobieństwo, że wyładuje je na ulicy… na tobie. Idąc tym śladem zabronić trzeba dziwek. Nie wolno. Pójdzie do łatwo dostępnej i wyładuje się na niej, a nie na twojej córce, żonie itd. Czaisz?

   • Czaję! Jak chce wyładować swoją agresję to niech idzie wyładować kruszywo z wagonów na ciężarówki wożące na naszą obwodnicę a nie w necie. Jak popracuje jak człowiek,to zrozumie potrzeby ludzkie.

 6. „rafal” masz rację wiele osób komentuje po to aby pośmiać się z czyjejś krzywdy tylko dlaczego jest tyle złości i nienawiści w ludziach??! redakcja powinna bardzo szczegółowo sprawdzać to co publikuje !!!!!!!

 7. ostatnio jadąc rowerem przez Skowieszyn zauważyłem że w tej wsi jest bardzo dużo studni bezpośrednio przy drodze, przed płotami gospodarstw, niektóre z nich są prawie przy asfalcie, a spora część z nich jest wgl nie zabezpieczona. Zbliżając się do końca wsi zatrzymałem się przy jednej i zajrzałem z ciekawości (i własnej głupoty) bo najwyższy krąg był skruszony u podstawy, tak że małe dziecko albo jakiś pies czy kot na pewno tam by wpadł. No i zajrzałem d środka – tak głębokiej studni nigdy w życiu jeszcze nie wdziałem….

 8. Hy Hy panowie byli napruci w trzy d… Od rana były baletki a teraz jeden z nich to heros wręcz kolegę ratowal własnymi ręcami

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7402zł 0.39%
  • GBP 5.1141zł 0.43%
  • EUR 4.5436zł 0.18%
  • CHF 4.216zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL